Skocz do zawartości
IGNOROWANY

likwidacja rdzy


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mialem do zlikwidowania kilka ognisk rdzy na samochodzie, wszystko bardzo ladnie sie wyczyscilo, zabezpieczylem te miejsca i chcialbym je teraz polakierowac. Czy ktos z Was zna moze jakis dobry a zarazem nie najdrozszy warsztat lakierniczy w Warszawie?Wielkie dzieki z gory za pomoc

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 05-05-2007, 07:22 ]

przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam panowie - zaglądnijcie pod uszczelkę drzwi z przodu ;) na dole na progu

niekiedy nawet sztuka nie bita zaczyna tam rdzewieć - cały czas tam jest wilgotno.

A poza tym widze że i w audi trafia się egzemplarz lepszy i gorszy ;)

Tyle że ja mówię i takich punktowych bąbelkach.

Jak w grę wchodzi lakiernik to .. co najmniej dziwne by było zjawisko w audi i w ogóle przy cynkowanym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Chlopaki, Chlopaki...pytalem tylko o warsztat, rozumiem Wasze zaskoczenie, sam tez bylbym w szoku, ale zrozumcie,mam dwa samochody i tylko jeden z nich to Audi, lecz bedac jego posiadaczem uznalem, ze nawet jesli pytanie nie dotyczy bezposrednio tego auta to moge zadac je wlasnie tutaj...jesli kogos w ten sposob narazilem na zdenerwowanie to wybaczcie i zamknijcie temat. P.S. Jesli zadarzy sie ze temat nie zostanie zamkniety prosze o pomoc w formie konkretnej odpowiedzi na zadanie pytanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do warsztatu to pewnie jak i we Wrocławiu - nie najdroższych nalezy szukac za miastem. Różnice potrafią być spore. Ale chyba lepiej do stodoły nie trafić na lakierowanie.Inna rzecz że jak lakiernik porządny to porządnie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą rdzą to się przestraszyłem A4 jest ocynkowana nie ma mowy o rdzy :question:

Jezeli byl dzwon i blacharz czy lakiernik spartaczyl to rdza sie pokaze :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą rdzą to się przestraszyłem A4 jest ocynkowana nie ma mowy o rdzy :question:

W niektorych audikach szczegolnie po 2000 roku bez dzwonu pojawiają sie ogniska rdzy, po prostu nawet Audi sie zdarza cos z..epsuc :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektorych audikach szczegolnie po 2000 roku bez dzwonu pojawiają sie ogniska rdzy, po prostu nawet Audi sie zdarza cos z..epsuc :bicz:

Tak to prawda moja chyba raczej nie była bita a ostatnio na tylnej klapie pod tablicą rejestracyjną w dwóch rogach zauważyłem pryszczyki małe, trochę to dziwne :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, nie przesadzajcie.

MB C-klasa W203 mojej żony, rocznik 2001 z salonu (I-właściciel, garażowana, nie bita - 100% oryginalnego lakieru na aucie !) rdzewieje już w KILKU miejscach :eek:

To jest jakość Mercedesa :lol::lol:

A z drugiej strony w moim Audi jeżdżę już z 3 rok z obdrapanym do gołej blachy błotnikiem i nic :eek: Zero rdzy czy choćby jakiś przebarwień. Ciagle nie mam czasu tego polakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...