Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki skuter kupić do 4 tyś. zł ?


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli skuter to tylko i wyłącznie coś markowego. Yamaha, Aprilia, Piaggio, Malaguti, Peugeot itd.

Tu masz temat o skuterach http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47333.0.html;highlight=skuter co nie co z niego powinieneś się dowiedzieć. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to pisz, chętnie doradzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko włoskie !

W poniedziałek będę miał nowy towar m.i Aprilia SR Di- Tech, parę Malaguti, Piaggio, Yamaha Aerox, Yamaha Majesty itp.

Napisz o swoich preferencjach..szukasz biegówki coś w stylu Cross/ Supermoto, szosowy czy coś w stylu retro ?

Nie kupuj chinoli bo to sterta problemów. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuter "Romet" 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolony :good:

Nie wypowiem się w kwestii Rometów..

Żółci wykupują licencje od kogo się da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gillera Runner lub Yamaha Aerox polecam dwa mocne i dobre skutery :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuter "Romet" 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolony :good:

To to jeszcze żyje? :shocked:

Myślałem, że umarli razem z motorynką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko włoskie !

W poniedziałek będę miał nowy towar m.i Aprilia SR Di- Tech, parę Malaguti, Piaggio, Yamaha Aerox, Yamaha Majesty itp.

Napisz o swoich preferencjach..szukasz biegówki coś w stylu Cross/ Supermoto, szosowy czy coś w stylu retro ?

Nie kupuj chinoli bo to sterta problemów. :wink4:

Tak jestem zainteresowany masz stronę podeślij mi na e-mil

Ja mam skuter "Romet" 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolony :good:

www

A jaki model masz go

ja mam KEEWAYa , kupiłem go 2 lata temu i wszystko z nim w porządku. Jeździ i nie psuje się :wink4:

Jaki model masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuter "Romet" 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolony :good:

To to jeszcze żyje? :shocked:

Myślałem, że umarli razem z motorynką :decayed:

Żyją i mają się dobrze :good:

Ja mam skuter "Romet" 1,5 roku i jestem naprawdę zadowolony :good:

Nie wypowiem się w kwestii Rometów..

Żółci wykupują licencje od kogo się da..

:thumbdown: :thumbdown:

Model to 727 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Poco przepłacać bo nie mam zamiaru kupować Typu piago coś z markowych bo są to kolosalne pieniądze około 10 tys.zł a za to mam ibize lub dopłacę sobie do nowszego modelu

Ja myślę o takim modelu

http://moto.allegro.pl/it...ce_s_c_j_n.html

http://moto.allegro.pl/it...kas_poznan.html

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1215215

http://www.otomoto.pl/ind...show&id=M918194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam KEEWAYa , kupiłem go 2 lata temu i wszystko z nim w porządku. Jeździ i nie psuje się :wink4:

Trzeniek ja CIe prosze.. ;( ;( ;(

Mialem Yamahe Bw's i Aeroxa troche dowartosciowanego i powiem ze daja rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Poco przepłacać

a "po co" nie kupiłes Dacii tylko audi? przeciez to tez kolosalne pieniadze....

podagadj z kims kto serwisowal chinskie skuetry i bedziesz wiedzial ze lepiej kupic paroletni markowy sprzet niz no-name (Romet tez jest robiony w chinach jakby sie ktos łudził - choc jest to dla mnie lepsza opcja niz typowo chinskie marki bo nasi wymagaja jakiejs tam jakosci... podobno niektore modele sa robione w polsce ale i tak z chinskich czesci.

w zaprzyjaznionym salonie, ktory byl pare lat temu pionierem w sprzedazy chinskich skuterow w okolicy, 90% sprzedanych sprzetow wracalo na serwis w ciagu pierwszego tygodnia...

a dostepnosc czesci... lepiej nie mowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zainteresowany masz stronę podeślij mi na e-mil

Najdalej w poniedziałek wszystkie nowe skutery pojawią się na allegro .

Romety to chinole tylko z wykupioną nazwą. Niektóre modele są składane w Polsce..przypływają w jednym worku z Chin i tu są składane w stodołach :thumbdown:

Prowadząc mniejszy serwis i sprzedając części do skuterów słyszę opinie ludzi..na wsiach chłopy plują na sklepy z chinolami, a właścicieli ostro ścigają za naprawy serwisowe, które nie wiele dają bo to psuje się na potęgę.

Co lepsze to Chińskie quady..brak części..ludzie dobierają i rezają od innych modeli. Tak samo skutery.. był u mnie koleś w ostrej depresji bo nie mógł znaleźc nigdzie uszelek, cylindra i tłoka na pierwszy szlif.. podsumowując chłop kupił od Nas cały silnik od Piaggio i zaczął rezanie :)

Jeśli szukasz skutera do 4000 tys. zł to na pewno kupisz coś dobrego :wink4:

Byle nie z UK..te skutery kuszą ceną..ale zajrzyj do ramy, gaźnika...jedno wielkie błoto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zainteresowany masz stronę podeślij mi na e-mil

Najdalej w poniedziałek wszystkie nowe skutery pojawią się na allegro .

Romety to chinole tylko z wykupioną nazwą. Niektóre modele są składane w Polsce..przypływają w jednym worku z Chin i tu są składane w stodołach :thumbdown:

:sick3: Zastanów się co piszesz bo piszesz po prostu bzdury. Sprawdź wpierw dokładnie a potem się wypowiedz. Jakoś gdy ja kupowałem skuter miałem zapewnione darmowe przeglądy gwarancyjne co ileś km(2 lata). Części też nie są drogie jak na w miarę dobry skuter za średnie pieniądze. Najlepiej to w sklepie, co się tym zajmuje. Bo często teraz jest tak, że naściągają zza granicy sprzedadzą i jak już coś się zje**e to odpowiedź prosta: "panie szukaj pan, ja się tym nie zajmuje". Ot polska rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zainteresowany masz stronę podeślij mi na e-mil

Najdalej w poniedziałek wszystkie nowe skutery pojawią się na allegro .

Romety to chinole tylko z wykupioną nazwą. Niektóre modele są składane w Polsce..przypływają w jednym worku z Chin i tu są składane w stodołach :thumbdown:

:sick3: Zastanów się co piszesz bo piszesz po prostu bzdury. Sprawdź wpierw dokładnie a potem się wypowiedz. Jakoś gdy ja kupowałem skuter miałem zapewnione darmowe przeglądy gwarancyjne

ale co jest bzdurą ? ze Romet to chinskie skutery w polska nakklejka>??

niestety to fakt, niezaleznie co Ci naopowialadali w sklepie. juz mowilem ze i tak wole takiego ROMETA bo wlasnie jest to jakies przedsiewziecie ktore buduje marke, i dlatego pewnie dostepnosc czesci jest duzo lepsza niz do innych sprzetow ktorych nazwy ciezko wymowic.

ale z faktami ciezko dyskutowac...

a co maja do tego przeglady gwarancyyjne to juz wogle nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zainteresowany masz stronę podeślij mi na e-mil

Najdalej w poniedziałek wszystkie nowe skutery pojawią się na allegro .

Romety to chinole tylko z wykupioną nazwą. Niektóre modele są składane w Polsce..przypływają w jednym worku z Chin i tu są składane w stodołach :thumbdown:

:sick3: Zastanów się co piszesz bo piszesz po prostu bzdury. Sprawdź wpierw dokładnie a potem się wypowiedz. Jakoś gdy ja kupowałem skuter miałem zapewnione darmowe przeglądy gwarancyjne co ileś km(2 lata). Części też nie są drogie jak na w miarę dobry skuter za średnie pieniądze. Najlepiej to w sklepie, co się tym zajmuje. Bo często teraz jest tak, że naściągają zza granicy sprzedadzą i jak już coś się zje**e to odpowiedź prosta: "panie szukaj pan, ja się tym nie zajmuje". Ot polska rzeczywistość...

Chłopie..ja nie piszę tego bo wyssałem z palca..Obracam się w kręgu osób serwisujących, sprzedających skutery m.i " marki Romet".

Ludzie kupują te skutery i przybijają do tego dobrą marżę, a przy tym są i tak relatywnie tanie. Tanie na początku..nie wiem jak jest u Was..ale na Lubelszczyźnie każdy się wypina na ludzi, którzy kupili u nich skutery..gwarancja? Chłopina roztrzaskał ślimak od prędkościomierza...pojechał na serwis i usłyszał " naprawa gwarancyjna tego nie obowiązuje" :D

Prawda jest taka, że każdy może handlowac tym badziewiem..nie trzeba miec nawet strasznego zasobu gotówki na wkład bo dają tą kupę plastiku w komis. A serwis ..gówno ich obchodzą dzieciaki, które zebrały pieniądze przy pracy na żniwach czy ciułały pracując za grosze na budowach.. po prostych ludziach, którzy wierzą w markę Romet i zasadę " Bo tanie je...bo nowe je "

Gdy ja sprzedaje komuś skuter klient nigdy nie zostaje sam, zawsze ma numer telefonu może zadzwonic, poradzic się..czy dostanie zniżkę na nowe części. Są ludzie i ludziska i tego nikt nie zmieni..i nie pisz tu o Polskiej rzeczywistości..

Ujeżdżaj Rometa swego po wsze czasy :good:

Ja dalej stoję za sprawdzonymi konstrukcjami :cool1:

:hi:

Krótka rada końcowa dlaczego należy unikac motocykli / skuterów z UK czy Holandii ..

W Italii jeśli motocykl lub skuter miał wypadek zostaje skonfiskowany..rama zostaje odcinana wraz z tabliczką znamionową..w przypadku skutera odcinają ramę przy samym kole tylnym i silniku. Klient dostaje całą resztę prócz ramy, która zostaje utylizowana!

To uniemożliwia kupno pojazdu po ciężkim dzwonie bo jak wiadomo pojazd taki stwarza później zagrożenie.

Holandia i UK..

Znajomy sprowadza skutery z Holandii..na kilkadziesiąt sprowadzonych skuterów tylko parę miało prostą ramę / kierownicę reszta to pomięciuchy i zgniluchy.. bo wszyscy wiemy jaki panuje klimat w tych krajach.

Skutery całe i nie bite są dla Holendrów..polak zbiera resztki..a jeśli zależy mu bardzo na całym skuterze..przeskoczy cenę giełdową w PL.

Skutery z UK..polecam przed kupnem zdjąc plastiki i sprawdzic ramę..czy przypadkiem ruda nie zaczęła kąsac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, w pracy mam do sprzednia nowy skuter PIAGGIO C25 z 2008r

Jest to bonus za sprzedaż pewnego towaru.

Gdybys byl zainteresowany to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...