Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internetowa gra online


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę powiedzieć :naughty::decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:15_________________________________________________zauważyłem że przez grę wiele osób, których wcześniej nie kojarzyłem, zacząłem kojarzyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

a już można grać ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że przez grę wiele osób, których wcześniej nie kojarzyłem, zacząłem kojarzyć :naughty:

xracer jak nokia, laczy ludzi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:21_________________________________________________

Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:

a już można grać ? :mysli:

Nie mozna bo Trzeniek popsul... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:26_________________________________________________

n95 nie nadaje się do pisania bo coś bym odpowiedział...

Nadaje sie... bron sie chlopie :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:27_________________________________________________jakbys mial N95-8GB to bys dal rade :polew: :polew: :polew:

O wilku mowa a wilk tu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie :naughty: a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:

:shocked: :shocked: :shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś :naughty::decayed::polew:

Szalony, ale w top 10 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jak posiedzę ze 1 h z rana i wieczorem ze 3 h to już mi się odrobinę nudzi .... ale może się wciągnę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jak posiedzę ze 1 h z rana i wieczorem ze 3 h to już mi się odrobinę nudzi .... ale może się wciągnę :naughty:

Ja sie nudze, wiec siedze przy kompie i rozne glupoty robie, wiec w gierke sobie pykam....

Lech sie skonczyl, orzeszki juz sie koncza, gierka dalej nie wstaje, wiec ide do mlodej, niech ma tez cos z zycia :naughty:

PS. Powiem jej, ze zrezygnowalem z grania dla niej, napewno cos tym zyskam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh już chyba nie ma co czekać...

Przerwa z powodów technicznych. Wracamy wkrótce...

Tak pewnie będzie do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh już chyba nie ma co czekać...

Przerwa z powodów technicznych. Wracamy wkrótce...

Tak pewnie będzie do rana.

A ja niestety zanim się wylogowałam nie poszłam do pracy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy dalej na razie nic sie nie da zrobić[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________bruno kiedy będziesz jeszcze w moim regionie można sie styknąć i grila dużego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy dalej na razie nic sie nie da zrobić[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________bruno kiedy będziesz jeszcze w moim regionie można sie styknąć i grila dużego zrobić

Jak bede dam znac.... dzieki za zapro :evil: moze sie ktos nawet dolaczy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do twórcy gry ile będzie trwała przerwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety zanim się wylogowałam nie poszłam do pracy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Hehe same nałogi :>... co ta gra robi z człowieka :naughty:

Co do czasu to pewnie sam Twórca nie ma pojęcia ile dokładnie będzie trwała przerwa... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - nie wiem ile potrwa naprawa ale na szybko rozglądam się za nowym serwerem bo to chyba jego wina niestety :( Jeśli uda mi się go dziś załatwić i jeszcze dziś dostanę dane do konfiguracji to być może wieczorem ruszymy, ale wolałbym nie pisać konkretnej godziny i czy na pewno to będzie dziś bo jak to zwykle bywa nic nie idzie zgodnie z planem... Dlatego dla pewności nie rezygnujcie z wieczornego grilla i piwka na rzecz gry bo nie zapewniam, że dziś ruszymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe także pozostajemy na głodzie do wieczora albo i dłużej :kox: ...

Ciekawe co się będzie działo gdy gra ruszy. Pewnie jak się każdy dorwie to 24 na dobę będzie jazda bez odpoczynku.

Allcon mam pytanie. Czy będziemy musieli zaczynać od początku czy wszystko zostaje tak jak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe także pozostajemy na głodzie do wieczora albo i dłużej :kox: ...

Ciekawe co się będzie działo gdy gra ruszy. Pewnie jak się każdy dorwie to 24 na dobę będzie jazda bez odpoczynku.

Allcon mam pytanie. Czy będziemy musieli zaczynać od początku czy wszystko zostaje tak jak było?

Nawet mnie nie strasz bo dojscie do top 10 troszke mi zajmie.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...