Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze opinie o 406 coupe 3.0 V6


ksiadz99

Rekomendowane odpowiedzi

co myslicie o tym aucie? ja jestem na nie napalony od kiedy tylko je pierwszy raz zobaczylem.. i wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze to francuz :kwasny:

silnik oczywiscie do gazu bo kogo stac na lanie pb95 do tego smoka.. te niecale 200KM musi ladnie gnac :):JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "współlokator" posiada takie ustrojstwo i sobie bardzo chwali

ta jednostka ma ponad 200 KM z tego co pamiętam i prawdopodobnie leje tam się 98 a nie 95

jeżeli chodzi o spalanie i gaz to twierdzi że jest porównywalne do mojego 1,6 (przy spokojnej jeździe) i nie zakładał instalacji.

co do gnania to racja zapier!@$$$!@# jak szalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie zlinczuja, ale moim zdaniem jest to jedno z najladniejszych aut ktore mozna kupic za normalne pieniadze. jet piekne i ponadczasowe...

jezdzilem 3 peugeotami i nie jest tak zle jak wszyscy opowiadaja. 406 to naprawde udana konstrukcja. bierz i smigaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie zlinczuja, ale moim zdaniem jest to jedno z najladniejszych aut ktore mozna kupic za normalne pieniadze. jet piekne i ponadczasowe...

jezdzilem 3 peugeotami i nie jest tak zle jak wszyscy opowiadaja. 406 to naprawde udana konstrukcja. bierz i smigaj...

a kto ma cie linczowac. znaczek Pininfariny na boku mówi wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :good: boje sie tylko gazowania :kwasny: bez tego to nawet nie ma o czym mowic

ale ten dzwiek V6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ten skan z top gear :notworthy: to forum juz znam, niestety pod wzgledem ilosci i jakosci informacji jakie tam mozna znalezc nie dorasta do jajek naszemu forum :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ogólnie też zawsze ta furka straznie się podobała - ogólnie nie pomogę bo zero doświadczenia mam z Peugeot

łądny kolorem + ładna felga i naprawdę furka jest kozacka - choć 407 coupe jeszcze bardziej powała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie 407 w coupe jakos nie przemawia i na pewno nie ma "tego czegos" co ma 406.. juz bym chyba wolal sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialbym bym, ze 407 bardziej powala...

Jak dla mnie ciekawe stylistycznie peugoty skonczyły sie wraz z pojawianiem sie 407 własnie. Dziwna tendencja do powiekszania w nieskonczonosc wlotu (usmiechu), a światła niedlugo beda zachodzic pod sama szybe. najlepiej w ogole z błotników zrezygnowac i zrobic tam kierunek :no:

406c1.jpg407-coupe-01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak wchodzil do produkcji i gdzies czytalem wypowiedz Sergio Pininfariny jak to lusterka specjalnie są czarne, a nie w kolorze nadwozia. Twierdzil, ze lusterko boczne powinno byc jak najmniej widoczne - jest tak jak brodawa na ciele pięknej kobiety. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile 406 coupe ma wspolna mechanike ze zwykla 406 ale u nas w rodzinie taka lata juz prawie 10 lat i naprawde samochod zadziwia pod wzgledem bezawaryjnosci a ewentualne naprawy zawieszenia czy cos nie sa przesadnie drogie....nie wiem tylko jak silnik 3.0 bo brat ma 1.8. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 406 coupe z silnikiem 2.2 hdi, i powiem że autko jest ładne, podoba mi się :good: Tak jak już ktoś wspomniał wcześniej jest to jeden z ostatnich ładnych modeli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile 406 coupe ma wspolna mechanike ze zwykla 406 ale u nas w rodzinie taka lata juz prawie 10 lat i naprawde samochod zadziwia pod wzgledem bezawaryjnosci a ewentualne naprawy zawieszenia czy cos nie sa przesadnie drogie....nie wiem tylko jak silnik 3.0 bo brat ma 1.8. pozdro

rozni sie tylko blachami. nawet wnetrze ma takie samo. i zjezdilem dwie 406 i potwierdzam ze naprawde porzadne auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no takich pozytywnych opinii sie nie spodziewalem na temat tego żabojada :> tylko zal rozstawac sie z moja srebrna strzalka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no takich pozytywnych opinii sie nie spodziewalem na temat tego żabojada :> tylko zal rozstawac sie z moja srebrna strzalka :(

pozytywne opinie sa bo auto budzi emocje. pamietaj tylko, ze jest b. drogie w utrzymaniu. szczegolnie z silnikiem 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...