Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zaprogramowanie immobilizera


jacomir1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie o immo.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały? Żonka zgubiła kluczyki i stąd moje pytanie.Dodam że zostały zgubione nie ukradzione.Żonka jest nieco roztrzepaną osobą i często coś gubi lub nie może znaleźć.Oblatywała sklepy i pewnie gdzieś zostawiła, próby poszukiwań nie dały efektu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały

oczywiście,bez kłopotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Czy jest możliwość zaprogramowania na nowo czyli tak aby poprzednie kluczyki nie działały

oczywiście,bez kłopotu

Dzięki bardzo, trzeba dmuchać na zimne bo jak mówią nigdy nie wiesz że nie wiesz- czy jakoś tak.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje przy kodowaniu kluczykow za pomoca vaga podaje sie liczbe kluczykow do zakodowania, reszte kluczyków (nie podanych podczas kodowanie) mimo,że posaidaja ten sam kod nie zostana zarejestrowane w liczniku i nie bedą działać (jest to zabezpieczenie wlasnie przed włamaniem gdy jeden z kluczyków zostanie skradziony).

Wytlumacze na przykładzie: jesli ktos ma 4 kluczyki, jeden sie z nich utraci, a na trzy pozostałe zostaną ponownie zakodowane to tym zgubionym nie da sie odpalić samochodu.

Nigdy tego nie sprawdzałem...więc to tylko toeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacze na przykładzie: jesli ktos ma 4 kluczyki, jeden sie z nich utraci, a na trzy pozostałe zostaną ponownie zakodowane to tym zgubionym nie da sie odpalić samochodu.

Nigdy tego nie sprawdzałem...więc to tylko toeria.

to nie teoria ale prawda :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto i licznik jest powyżej 2001 roku to jest to już licznik bosch crypto RB4 i żadne vag tacho itp tego nie ugryzie czasami trzeba poświecić i 12 godzin żeby wyciągnąć pin z takiego dziada... Z pinem do niego jest tak żę praktycznie po kilku wł/wył zapłon jest już on inny(zmienny kod immo)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 02:38_________________________________________________

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Jeśli auto to rok 2001 to 05041 to będzie pin ale kolego nie podawaj takich rzeczy na forum publicznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J Z pinem do niego jest tak żę praktycznie po kilku wł/wył zapłon jest już on inny(zmienny kod immo)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 02:38_________________________________________________

witam - a mając tylko jeden kluczyk bo tak kupiłem auto i drugi kluczyk plastikowy z przywieszką na której są numery : 42 a pod nim nastepne numery 05041 oraz następny numer A166942, posiadam własny interfrejs VAG , czy ktos pomoże - pozdrawiam

Jeśli auto to rok 2001 to 05041 to będzie pin ale kolego nie podawaj takich rzeczy na forum publicznym

1. Pin jest wciąż ten sam.

2. Najłatwiej go będzie z ECU wyciągnąć.

3. Na przywieszce nie jest PIN (stawiam flachę), bo w 2000 r. przestała fabryka udostępniać PIN dla klientów na przywieszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakim softem i w jaki sposób wyciągnąć PIN z ECU? (albo w jaki inny sposób go ustalić?)

2. Liczba kluczyków zdefiniowana w zegarach to kluczyki metalowe? A może także ten plastikowy?

:mysli::notworthy:

Edit: Taki jak mój: A4 B6 z końcówki 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...