Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jaka skrzynia ?


marekd12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,czy skrzynia biegów o oznaczeniu DHL podejdzie do 1z bo orginalnie była CPC ale się zepsuła i mam skrzynie DHL z 97roku tylko niewiem czy będzie pasowała i czy przełożenia są odpowiednie.Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam kłopot :( Nie warto robić starej a dostać inną skrzynię CPC graniczy z cudem. Może ktoś pomóc w tej kwestii. Jakie skrzynie nadawałyby się na podmianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL pasuje idealnie jako zamiennik CPC, tu masz post w podobnym temacie oraz linki załączone przeze mnie abyś sobie mógł porównać przełożenia na każdym biegu i przełożenie przekładni głównej :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=256781

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

do silnika 1Z podejdą skrzynie CLF -produkcja (styczeń- grudzień 95) albo DFH -produkcja (12/95r-07/97) to są automaty 4 biegowe tobie potrzebne są skrzynie manualne o przełożeniu 35/9 czyli DVS,DHL

inne oznaczenia skrzyń są do silników AHH,AFN,AHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie jestem specjalistą ale kupiłem audi które mialo już zmienioną skrzynie

sprzedawca (wydaje mi sie uczciwy bo do tej pory mam z nim kontakt i służy mi radą , pomocą) powiedział ze skrzynia biegów jest od mocniejszego 110KM silnika i szczerze przy prędkości 110 115km /h mam 2500 obrotów nie znam oznaczenia skrzyni ale silnik napewno jest 1Z wiec skoro u mnie wszystko działa to powinny być skrzynie (innne przełożenia , mocniejsze) które pasują napewno do tego silnika

POZDRAWIAm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...