Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Usuniety DPF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moze pojawic sie tutaj nowy user :wink4:. Moze juz jest... na pewno jego auto trafiło w nasze rece.

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=36

Dla żądnych mocy i mocnych modyfikacji... przedsmak BPW.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ładnie , a i niezłe projekty tam macie. :hi:

Opublikowano

no to na tych emulatorach za 1800zł sobie nie zarobią :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ten emulator nic nie da... auto i tak raz na jakis czas/przebieg km bedzie profilaktycznie regenerował filtr. Jak zostawisz wolny wydech bez filtra to pieknie bedzie dymił na siwo :wink4:

Opublikowano

oby jak najdłużej bez ECO-podatku... bo jak się pojawi to będziecie przedstawiać odwrotne modyfikacje... tak jak w Niemcowni...

Opublikowano

oby jak najdłużej bez ECO-podatku... bo jak się pojawi to będziecie przedstawiać odwrotne modyfikacje... tak jak w Niemcowni...

w Anglii jest wliczony w tzw "road tax" a i tak tuninguja,tyle,ze slabiej... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

oby jak najdłużej bez ECO-podatku... bo jak się pojawi to będziecie przedstawiać odwrotne modyfikacje... tak jak w Niemcowni...

W całej europie preferowane sa samochody z DPF, w niemczech dostaja duze dofinansowanie jak zmienia stare auto na nowe. Ale wszedzie sie te auta tuninguje nawet w szwecji gdzie jest tego prawny zakaz. Mysle ze nie bedziemy robic odwrotnie :wink4:

Opublikowano

Może trochę OT: w ostatnim numerze magazynu "Audi" już jest opis i zapowiedź na 2010 modeli z AdBlue (a przepowiadałem z pół roku temu), kolejna kaszana aby spełnić zachcianki pseudo-ekologów

Opublikowano

Rogalotti -> PW

Opublikowano

Witku super stronka :shocked:, na pewno zachęci wiele osób do zawitania do ciebie :kox: pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witku super stronka :shocked:, na pewno zachęci wiele osób do zawitania do ciebie :kox: pozdrawiam!

Tak własnie chcielismy zeby wygladała, mało zbednej tresci, sama esencja w postaci wiedzy technicznej opisy ze zdjeciami i przejzyste wykonanie. Niestety przez 2.5roku trzy osoby nie potrafiły tego zrobic. Ale pojawiła sie kolejna firma która w mgnieniu oka (6 miesiecy) to wykonanała :wink4:

Dziekuje za opinie. Pozdrawiam

Opublikowano

Witku super stronka :shocked:, na pewno zachęci wiele osób do zawitania do ciebie :kox: pozdrawiam!

Tak własnie chcielismy zeby wygladała, mało zbednej tresci, sama esencja w postaci wiedzy technicznej opisy ze zdjeciami i przejzyste wykonanie. Niestety przez 2.5roku trzy osoby nie potrafiły tego zrobic. Ale pojawiła sie kolejna firma która w mgnieniu oka (6 miesiecy) to wykonanała :wink4:

Dziekuje za opinie. Pozdrawiam

i zrobila kwal dobrej roboty.Jest krotko i na temat a kazde auto ma wypisane mody i wykres.Takie to proste jednak nie dla wszystkich :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.