Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Uszczelki turbiny


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że czasami w okolicach 4tys obr/min wywala mi turbinę postanowiłem rozebrać turbo i przeczyścić. Chcę porządnie podejść do tematu i dlatego wychodzę z zapytaniem które uszczelki wymienić na nowe. W ASO VW powiedzieli mi że tam nie ma wcale uszczelek, a w ASO audi już kupiłem uszczelkę między turbo a złączem elastycznym ( takie 3 blaszki ) Teraz pytanie czy przy kolektorze i wężu odprowadzania oleju występuje jakaś uszczelka ?? Jeżeli już ktoś czyścił turbinkę to pewnie pamięta i prosiłbym o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka jest miedzy wydechem a turbo....

w przewodzie odprowadzania oleju....

również na króćcu na turbinie do którego podpięty jest przewód doprowadzania oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko ta uszczelka ktora kupiles ,miedzy kolektorem a turbo niema jest montowane bez uszczelki ale ......... wiadomo auto nie nowe temperatury tam sa kosmiczne ja bym nie skladal bez uszczelki ,najlepiej jedz do sklepu i dopasuj od innego auta ja tak zrobilem identyczna byla chyba od jakiegos peugeota ale reki nie dam obciac zaplacilem za nia chyba 9zl i tak zlozylem na jednej ori uszczelce a drugiej od innego auta i smiga bez przedmuchow, a na olejowych nie pamietam jest chyba oring na odprowadzajacym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...