Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Obicie skórzane foteli i wnętrza w audi a4 b7 2007 s-line


busterian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam w swoim samochodzie materiałowe fotele tylnie i przednie.Przednie fotele są s-line,podgrzewane z wysuwanym przodem.Chciałbym obić przód,tył i inne elementy skórą.Czy mógłby ktoś polecić jakąś firme która się tym profesjonalnie zajmuje? Jakie są mniej więcej koszty?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie różnice cenowo, ale polecałbym Ci zapolować na allegro na ori komplet skór. Samych siedzeń nie trzeba wymieniach - można przełożyć tylko skóre. Napisz do MALIK'A - on coś takiego robił w swojej poprzedniej audi b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za obszycie foteli wraz z boczkami krzykną pewnie ok 2 tyś zł , a na allegro trafisz komplet ( fotele boczki ) w cenie 2,5 -3 tyś , stare sprzedasz i wyjdzie na to samo.

A co ORI skóra to ORI :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za obszycie foteli wraz z boczkami krzykną pewnie ok 2 tyś zł , a na allegro trafisz komplet ( fotele boczki ) w cenie 2,5 -3 tyś , stare sprzedasz i wyjdzie na to samo.

A co ORI skóra to ORI :cool1:

A przede wszystkim to nikt pozniej nie bedzie marudzil przy sprzedazy auta, ze skora jakas dziwna, nieoryginalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wieksze fundusze to zapoluj na komplet od S4 lub RS4 - zdarzają się za ok. 6000 zł z pełną elektryką i podgrzewaniem przód / tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena dość wysoka ale i wykonanie na pierwszy rzut oka też OK. I teraz jest tylko pytanie czy nie poszukać czegoś ORI gdzieś z robitka? W tej samej cenie można by coś znaleźć. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wieksze fundusze to zapoluj na komplet od S4 lub RS4 - zdarzają się za ok. 6000 zł z pełną elektryką i podgrzewaniem przód / tył.

jeśli mi znajdziesz fotele od rs4 b7 to biorę z miejsca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wieksze fundusze to zapoluj na komplet od S4 lub RS4 - zdarzają się za ok. 6000 zł z pełną elektryką i podgrzewaniem przód / tył.

jeśli mi znajdziesz fotele od rs4 b7 to biorę z miejsca:D

ja też poproszę jeden komplet za taką kase :kox:

Tutaj coś znalazłem: http://moto.allegro.pl/item710965728_audi_a4_s4_b6_b7_fotele_recaro.html

A teraz się bijcie... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie? Bleeeeeeeee... :tongue4::wink4:

No życzeń co do koloru nie widziałem. ;):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz wieksze fundusze to zapoluj na komplet od S4 lub RS4 - zdarzają się za ok. 6000 zł z pełną elektryką i podgrzewaniem przód / tył.

Była też mowa o S4... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe zaczyna się OT ;)

A to Recaro w A4/S4/RS4 w danym modelu, dajmy B7 różniły się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zapomnij o obszywaniu foteli. Profesjonalne firmy żądają za to zwykle nie mniej niż 4-5k. Tak jak proponują inni, zapoluj na oryginalny, skórzany komplet S-line, S4 czy RS4.

Na allegro kupisz s-line za około 2-3k. Czasami zdarzają się okazje za znacznie mniej. W poprzedniej B6 zmieniłem samą tapicerkę. Kupiłem uszkodzone skórzane fotele s-line za grosze. Ściągnąłem z nich obicie i zamieniłem welurowe, które miałem na swoich oryginalnych s-line. Była z tym masa roboty ale operacja jak najbardziej możliwa.

Wnętrze S4 czy RS4 to już niestety wydatek rzędu 5-6k. Pomiędzy modelami B6/B7 fotele pasują plug & play. Drobnej przeróbki wymaga tylko dopasowanie kanapy pomiędzy nadwoziami avant i limuzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy modelami B6/B7 fotele pasują plug & play.

A poduchy w siedzeniach B6 działają bez kombinacji w B7 i na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poduchy w siedzeniach B6 działają bez kombinacji w B7 i na odwrót?

Pomimo, że w B7 poduchy są dwufazowe, w B6 jednofazowe to kostki są identyczne i dla elektroniki auta nie ma to żadnego znaczenia. VAG i kontrolki nie wywalają żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...