Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Quattro bedzie???????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7caed9bfa10be0d7.jpg

e0993885996b50e7.jpg

Mam nadzieje ze sie podoba staralem sie jak moglem pozostalo jeszcze obnizyc ale jak narazie szukam sprezynek i lamp po lifcie jak zaloze to zdjecia napewno beda

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 26-04-2007, 13:59 ]

zapraszam do NEWBIE a pozniej temat odblokuje

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 26-04-2007, 14:11 ]

odblokowane

Opublikowano

fajna seria lampy do tylu po lifcie i bedzie git

Opublikowano

No jak dla mnie chyba dość ładnie zrobiłeś to autko, bo przedni zderzak na +, lampy przód też ok (pasują do koloru autka), progi przy tym kolorze też chyba na + bo nie mam reakcji odrzucającej :rotfl: Nie wiem jak dokładnie wygląda ten tylni zderzak - bo cień tak pada :rolleyes: Zrób foty wnętrza i ten tył pokaż w innym świetle. A no i alu też ok. Teraz tylko gleba i lampy tył, najlepiej po lifcie i autko będzie cacy :wink::a4fan:

Opublikowano

ładnie przerobiona seria :twisted: podoba mi sie :wink:

Opublikowano

gratulacje! autko jak najbardziej na PLUS! ladne swiatla, widze tez ciekawa koncepcje koloru zaciskow, podoba mi sie. swietne felgi i ladne zderzaki i progi - nie przebajerzone, wszystko dobrane z umiarem. ja dorzucilbym jeszcze lotke a'la S-Line (tudziez M3) na tylna klape, obnizyl zawias i przyciemnil szybki :)

no i jezdzi to calkiem przyzwoicie. mam sentyment do ABC quattro :)

Opublikowano

Siema, sliczna furka :biggrin: Przyjedz na zlot w ta sobote na Podpromie :biggrin: pozdro

Opublikowano

Dobry kierunek zmian, bez zbędnej wiochy, jeszcze gleba jakaś by się przydała. :wink:

Opublikowano

powiem tyle że trzeba być bogatym żeby tak stuningować auto :wink: ponieważ

:arrowr: włożyłeś troszke kaski w zderzaki oraz pomalowanie , a i tak połamiesz je nawet niechcący o byle co, albo sam popęka i będziesz musial kupic albo orginał od RS'a lub orginalny więc koszty wzrosną. oraz ta siatka i z przodu i z tyłu jest do życi :rolleyes:

:arrowr: co do lamp z przodu to będziesz niezadowolony, wiem bo mam takie same i są kijowe. tylko ładnie wyglądają :wink:

:arrowr: gril też mam taki sam i nadaje charakteru troszke :)

:arrowr: szkoda że zrywając z tyłu oznaczenia nie zostawiłeś OOOO

:arrowr: felgi cacy

:arrowr: dobrze że pomalowałeś klamki i lusterka

to tle z mojej strony :wink:

Opublikowano

Fajnie zrobiona furka :a4fan:

Opublikowano

Ładnie i będzie ładniej jak założysz springi i lampki

Opublikowano
fajna seria lampy do tylu po lifcie i bedzie git

Gdzie ty tu widzisz serie ? HEH ? Wiekszosc rzeczy zmieniona!

Autko super wyglada :) Na twoim miejscu zmienil bym grill od s lub rs sciemnil szybki i chyba tyle z zewnatrz :) Gratuluje dobrych przerobek!

Opublikowano

Aha i jeszcze ładniej będzie jak w przednim zderzaku znajdą się orginalne siatki z rs'a, gril w sumie też mógłby być z rs'a. :wink::wink:

Ps .Fajną masz rejestracje.

Opublikowano

ślicznotka, nawet listwy progowe mi się podobają :a4fan:

Opublikowano

mus gleba :biggrin: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

gleba napewno bedzie jak znajde sprezyny no i oczywiscie zdjecia zamieszcze

Opublikowano

Furka spoko, ale serio chcesz jza zglebic samymi springami..??

Kto zgadnie ile seryjne amory wytrzynmaja przy takim ''setupie''........

Pozdrawiam

Opublikowano

ładniutka...

widziałem na zywo!!

pozdrawiam :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.