Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Równomierne piszczenie rolki?


Johanus

Rekomendowane odpowiedzi

równomiernie zaczyna piszczeć, raczej któras z rolek. sądze, że to nie jest żaden z pasków. piszczenie ma mianowicie powtarzalny dzwiek w takich samych odstepach czasu. rozrzad wymieniony był 40 tys km wstecz kompletny wraz z pompa wody i innymi rolkami. co to może być i czy moge jeszcze troche na tym pojezdzic? szykuje mi sie dalsza trasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead jesli nie masz nic sensownego do napisania, aby w rzeczowy sposób spróbować pomóc, proszę Cię nie wtrącaj się...

Testowałem wodą z mydłem lejąc na pasek alternatora- efekt:

jakby mniej przez moment piszczało.

Co do wyższych obrotów, piszczenie jest zagłuszane pracą silnika, ale wydaje mi się, że też niestety ma miejsce.[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:19_________________________________________________ktoś mi może wytłumaczyć wynik testu z wodą z mydłem.Po polaniu paska alternatora piszczenie ustaje na moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy napinacz paska idzie odciągnąć miałem podobny przypadek ale piszczenie było tylko po odpaleniu auta przez chwilę,

jak wymieniałem rozrząd okazało się że napinacz zastał się na amen trochę się namęczyłem żeby go rozruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równomiernie zaczyna piszczeć, raczej któras z rolek. sądze, że to nie jest żaden z pasków. piszczenie ma mianowicie powtarzalny dzwiek w takich samych odstepach czasu. rozrzad wymieniony był 40 tys km wstecz kompletny wraz z pompa wody i innymi rolkami. co to może być i czy moge jeszcze troche na tym pojezdzic? szykuje mi sie dalsza trasa...

Czy sprawdzałeś sprawność sprzęgiełka w kole pasowym alternatora. Może masz je uszkodzone co powoduje zużycie paska alternatora. Łatwo to sprawdzić jedna osoba gasi silnik a druga w tym czasie obserwuje czy wirnik w alternatorze się jeszcze kręci co widać w szczelinach przedniej pokrywy alternatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...