Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po miescie na 38l robie jakies 320-330km, caly czas mowa o spokojnej jezdzie oczywiscie

jak to muli jak odpuscisz do polowy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

po miescie na 38l robie jakies 320-330km, caly czas mowa o spokojnej jezdzie oczywiscie

jak to muli jak odpuscisz do polowy :mysli:

to nie to co u mnie , ja jeżdze z grodziska do Piaseczna , nie mozna tego nazwać drogą "po mieście" , ADR palił mi 10/100 gazu a ta kurwina 14-15 :shocked:

muli jak np. startuje z jedynki przerzucam na 2 , wciskam pedał w podłoge a auto zachowuje sie jakby miało zaciągnięty hamulec , jakby chciało wyrwać a coś by je trzymało. jak odpuszcze w tym czasie pedał do połowy to normalnie ładnie za***rdala :good: . tez tak masz ???

Opublikowano

nie... rowno ciagnie...

Opublikowano
  • Autor

Pisałem do Nosfera znajomego gazownika z Mławy na temat spalania i powiedział mi żeby sprawdzić spalanie na Pb , jesli wyjdzie na normalnym poziomie to jest w stanie znaleźć przyczyne i ją usunąć bez problemu. Buba a ty nie masz jakiegoś gazownika bliżej ??? bo do Mławy za***rdalać taki kawał.....

Opublikowano

moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC

Opublikowano
  • Autor

moj gazownik jest 120km od warszawy. musiabym zadzwonic i sie zapytac czy bedzie cos wiedzial o twojej instalacji bo nie wiem czy montuje cos oprocz BRC

bede wdzięczny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam montaz lampek, sieda juz na autku??

Opublikowano

Jak tam montaz lampek, sieda juz na autku??

na pierwszej stronie :przebiegly:

Opublikowano

Moskal jak sie jezdzi bez dziurawych przewodow? :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moskal jak sie jezdzi bez dziurawych przewodow? :naughty:

Ci powiem że różnicy chyba nie zauważyłem.[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 06:49_________________________________________________Turbo Timer "Blitz" zakupiony :wink4:

imgp3445k.jpg

Opublikowano

sam będziesz rezał TT ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sam będziesz rezał TT ? :naughty:

nie , z boską pomocą :wink4:

Opublikowano

sam będziesz rezał TT ? :naughty:

Moskal wszystko sam reza :decayed:

Opublikowano

Kiedy BIG TURBO ? :decayed:

bigturbo1pe.jpg

Opublikowano

ho ho niezla suszara :slina:

Opublikowano
  • Autor

Moskal wszystko sam reza :decayed:

:good: napisałem że z boską pomocą :wink4:

Kiedy BIG TURBO ? :decayed:

nie będzie :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 08:02_________________________________________________

ho ho niezla suszara :slina:

Żeby ją napędzić to byś musiał spaliny podawać rurą min Dn250 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

sam będziesz rezał TT ? :naughty:

nie , z boską pomocą :wink4:

siak chcesz to służę pomocą, jakiś czas temu rezałem u siebie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siak chcesz to służę pomocą, jakiś czas temu rezałem u siebie :decayed:

dziekuje bardzo za propozycje ale mam już montera tego cuda :wink4:

Opublikowano

siak chcesz to służę pomocą, jakiś czas temu rezałem u siebie :decayed:

dziekuje bardzo za propozycje ale mam już montera tego cuda :wink4:

spox :wink4:
Opublikowano
  • Autor

a masz jakieś szczególne uwagi do montażu ????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.