Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

dzieki :hi:

u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada :decayed:

Opublikowano

Kolega wybierze się kiedyś na naszego spota? Chętnie zobaczymy autko na żywo :hi:

Opublikowano

No kolor jest dobry....

zakladaj zawias i wrzucaj foty zobaczymy jak sie prezenci ;)

Opublikowano
  • Autor

Kolega wybierze się kiedyś na naszego spota? Chętnie zobaczymy autko na żywo :hi:

staram sie ale jakos nie moge sie wybrac :tongue4:, brak czasu :confused4:

No kolor jest dobry....

zakladaj zawias i wrzucaj foty zobaczymy jak sie prezenci ;)

zawias juz dawno na pokladzie :decayed: foty na pierwszej stronie
Opublikowano

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

dzieki :hi:

u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada :decayed:

Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

dzieki :hi:

u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada :decayed:

Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej :wallbash:

u mnie nadal tyl nizej ale spoko wyglada :gwizdanie:
Opublikowano

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

dzieki :hi:

u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada :decayed:

jak mozesz skukaj na mojej furce makabra :mysli:

Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej :wallbash:

u mnie nadal tyl nizej ale spoko wyglada :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy, w Avancie tylne amorki są regulowane na sztycy, więc wysokość zależy od tego, jak je ktoś "skręcił".

Niestety, to zmiany wysokości trzeba chyba wymontować amorek :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy, w Avancie tylne amorki są regulowane na sztycy, więc wysokość zależy od tego, jak je ktoś "skręcił".

Niestety, to zmiany wysokości trzeba chyba wymontować amorek :confused4:

dobrze wiedziec :naughty: zobacze jak zaloze 17" jak to bedzie wygladac
Opublikowano

stoi tak jak moja :wink4:, przod wyżej niż tył ;(, na wiosnę zakładam gwint bo zaczeło mnie to wk&$#%^ :wallbash:

Opublikowano

Koledzy, w Avancie tylne amorki są regulowane na sztycy, więc wysokość zależy od tego, jak je ktoś "skręcił".

Niestety, to zmiany wysokości trzeba chyba wymontować amorek :confused4:

Sztycy?? :mysli:

Opublikowano

Oj tam, oj tam. Jak zwał tak, tak zwał.

Regulowany jest ten pierścień na którym siedzi sprężyna.

Opublikowano

Czyli cos w rodzaju gwintu??? :tongue4:

Opublikowano

Czyli cos w rodzaju gwintu??? :tongue4:

Oczywiście, gwint tam jest :decayed:

Opublikowano

To po chu... coniektorzy wydaja majatek na nowy gwint?? :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

fajna parówa z taką samą motorownią co u mnie :wink4:

w planach napisałeś, że chcesz wsadzić wtryski 216, nie wkładaj, będą się z Ciebie śmiać jak teraz ze mnie, wsadź 230 :polew:

Opublikowano

Kurde fura z regionu ... a nawet na spota nigdy nie dojechała !

:bicz3: nie ładnie ! Trzeba by sie jakos zrekompensować co ? :decayed:

Zapraszam na spoty Kuj-Pom , chednie obczaję tą białą parówę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

fajna parówa z taką samą motorownią co u mnie :wink4:

w planach napisałeś, że chcesz wsadzić wtryski 216, nie wkładaj, będą się z Ciebie śmiać jak teraz ze mnie, wsadź 230 :polew:

no zobaczymy co czas przyniesie :decayed:

Kurde fura z regionu ... a nawet na spota nigdy nie dojechała !

:bicz3: nie ładnie ! Trzeba by sie jakos zrekompensować co ? :decayed:

Zapraszam na spoty Kuj-Pom , chednie obczaję tą białą parówę :gwizdanie:

jakos sie wybrac nie moge na spota :decayed: ale moze sie wreszcie uda :good:
Opublikowano
  • Autor

widać że coraz więcej ludzi zakłada MTS :decayed:

dobra cena :good: i jezdzi sie tez przyjemnie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.