Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7


d3b4

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie karwa, a już się tak pięknie robiło :wallbash:, furka zacna :kox:

dzieki :decayed:

No i pięknie :good: Możesz przy okazji podmienić fotki w naszej regionalnej galerii, bo te nowe prezentują się duzo lepiej :cool1:

racja, zaraz sie cos tam podmieni :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co daje wyciety katalizator??

WOLNOŚĆ. Wolność spalin :decayed: Wolny przelot :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Torunia.Ładna biała niunia.(ale rym) :polew: Widzę że zdjęcia robiłeś na Rubinkowie,może kiedyś spotkamy się w celu wymiany zdań :naughty: .Ja mieszkam przy Kaszowniku.Auto będę miał koło 8 maja.Może umówimy się razem na jakiś spot w Toruniu lub w Bydgoszczy.Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.Powiedz gdzie i kto wywalał Ci kata.Dzięki za odpowiedz w sprawie kata.Wiem znam tą firmę,na bazie firmy energetycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Torunia.Ładna biała niunia.(ale rym) :polew: Widzę że zdjęcia robiłeś na Rubinkowie,może kiedyś spotkamy się w celu wymiany zdań :naughty: .Ja mieszkam przy Kaszowniku.Auto będę miał koło 8 maja.Może umówimy się razem na jakiś spot w Toruniu lub w Bydgoszczy.Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.Powiedz gdzie i kto wywalał Ci kata.

Witam kolege z Torunia :hi: mozna sie ustawic na jakas dyskusje :gwizdanie: zapraszam tez na spoty kujawsko pomorskie. Katalizator wycinal mi taki majster na Żwirowej, jak sie wjezdza od tylu do galerii :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

dzieki :hi:

u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada :decayed:

Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej :wallbash:

Witam Panowie,

co znaczy, że się ułożyło? Wyrównało się? Już przód nie jest wyżej? Też myślę o zakupie MTS -40/40 ale obawiam się wyższego przodu. Obecnie mam seryjne 1BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał -60/-40, :wink4:, tak dla spokoju :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał -60/-40, :wink4:, tak dla spokoju :gwizdanie:

ja bym szukal gwintu :decayed: no ale jak slepy pisze bierz na przod troche wiecej lub na tyl mniej, bo i tak u mnie pupa siedzi nizej niz przod :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, amorki masz MTS-y?? mógłbyś napisać, jak się jeździ w poównaniu do 1ba?

Amorki i sprezyny MTS. Przesiadka z 1BA na MTS bardzo mila, jest sztywniej niz na 1BA, nie kolysze jak kutrem na morzu, lepiej sie prowadzi i lepsze trzymanie drogi. Nie jest zbyt sztywno... jest kompromis miedzy komfortowa jazda a lekkim zacieciem sportowym :decayed: ale moglo by byc sztywniej :decayed: amorki troche trzeszcza jak sa wilgotne ale idzie sie przyzwyczaic :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a temu trzeszczeniu to można jakoś zaradzić?? może coś przesmarować czy co?? Sorki za takie lajtowe pytania, bo pisze jak jakiś laik, ale mam teraz gwint Ta technix i chcę zmienić. pozdrawiam

moge sie wymienic :naughty: nie mam pojecia czy idzie to jakos przesmarowac, juz sie przyzwyczailem. Dzis ostro padalo i jak byly mokre to byla cisza, wiec pewnie jakies przesmarowanie ccos by dalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Fajny ten prosty wydech. gdzie można wymienić standard na takie proste?

kupilem koncowki na allegro http://www.allegro.pl/item1026053437_koncowka_wydechu_tlumika_kwasowka_promocja.html w srodku sa jakies niby dyfuzory, ale wyrwalem je kombinerkami :decayed: ostatnio poluzowal sie nit w jednej z koncowek i mi brzeczy strasznie. jakos na czasie jade ogarnac do spawacza :good:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 12:25_________________________________________________Nowe kolo 225/40/R18

dscf4559.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf4560k.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...