Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7


d3b4

Rekomendowane odpowiedzi

no to zycze ci ich jak nawiecej heheh :D ale jak wyzej napisano relingi musza byc :D

hehe dzieki :) a z relingami to juz nie bedzie parowka :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:03_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item774166487_audi_a4_b5_sprezyny_55_40_mm_od_fk_sport_tuning.html co myslicie o tych springach? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akurat są do sedana.

Z doświadczenia powiem, że 40mm to max do normalnego użytkowania. Mam -35/-35 i chyba na więcej bym się nie zdecydował.

Ale no risk, no fun :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bialaski robia wrazenie :naughty: moze kiedys z czasem jak starczy funduszy i checi... :gwizdanie:

Eeee tam funduszu to aż tak dużo nie trzeba :naughty:

Trochę zdolności manualnych i z rodzyna można zrobic maline :good:

A kolor przedni :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a gdzie to napisane, ze sedan? :mysli:

Brak info o kombi w opisie, co oznacza, że to sedan (zazwyczaj jest napisane, że do Avanta.

Poza tym, że tego co wylookałem w siecie, to do avantów zawsze jest to samo obniżenie przód/tył, a do sedanów robią często większ przód, mniejsze tył.

Ale na wszelki wypadek napisz do kolesia i się upewnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym zastanowieniu sie autko pojdzie -40/40 nie mam zamiaru pocic sie na dziurach :gwizdanie:

:good:

Wygląda dobrze, a da się tym jeszcze jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym zastanowieniu sie autko pojdzie -40/40 nie mam zamiaru pocic sie na dziurach :gwizdanie:

Optymalna wysokość jak na nasze drogi :good: U mnie jest -35/-35 i pasuje... wygląd jak należy a do tego nie ma problemów z progami i krawężnikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalna wysokość jak na nasze drogi :good: U mnie jest -35/-35 i pasuje... wygląd jak należy a do tego nie ma problemów z progami i krawężnikami.

no i o to chodzi :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:20_________________________________________________Przyszła paczka od mapeta :wink4: ( http://www.mapet-tuning.com ) w piatek beda juz zamontowane na pokladzie :good:

kit.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zycze ci ich jak nawiecej heheh :D ale jak wyzej napisano relingi musza byc :D

hehe dzieki :) a z relingami to juz nie bedzie parowka :naughty:[br]

d3b4 jak będziesz zakładał relingi to daj znać jak to zrobiłeś bo też ich nie mam, a ztego co widze to B5 nie ma ich założonych w tych rowkach tylko miedzy nimi a krawędzią dachu. Więc nie wiem czy można wsadzić je wte rowki czy trzeba dziury wiercić w dachu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bede montowal relingi tak jakos mi sie podoba :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 15:52_________________________________________________zastanawiam sie nad zrobieniem grila na czarny mat ALE czy tylko ramke wokol i znaczek zostawic w chromie czy znaczek tez na mat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, łaaadna, podobna do mojej białej damy, tyle, że jam mam silnik AVG, relingi, zawiecha 1BE, fele oryginalne 16-tki audi, wnętrze: pakiecik s-line (podgrzewane kubły, podłokietnik, skórzana kiera, mieszek,pakiet podświetlenie) i może coś jeszcze o czym zapomniałem, ubolewam tylko, że mam pół-fis...

czekam na fotki na tych felach i zawieszce

pzdr dla białasa - w aleksie jeszcze jedna taka jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, łaaadna, podobna do mojej białej damy, tyle, że jam mam silnik AVG, relingi, zawiecha 1BE, fele oryginalne 16-tki audi, wnętrze: pakiecik s-line (podgrzewane kubły, podłokietnik, skórzana kiera, mieszek,pakiet podświetlenie) i może coś jeszcze o czym zapomniałem, ubolewam tylko, że mam pół-fis...

czekam na fotki na tych felach i zawieszce

pzdr dla białasa - w aleksie jeszcze jedna taka jeździ :)

No to elegancka :naughty: mi brakuje podlokietnika ale moze z czasem :cool1:

a fotki na felach beda, sam juz sie doczekac nie moge :naughty:

zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie

na spocik sie wybieram i wybieram i cos wybrac sie nie moge, w koncu moze wreszcie zawitam :hi:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________Parowa siadla nizej :cool1: zdjecia na pierwszej stronie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i calkiem fajnie sie prowadzi :decayed: jest roznica miedzy 1BA a tym mtsem, mozna bardziej gniesc na zakretach :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:15_________________________________________________dal by ktos rade zrobic VT felg z pierwszej strony? czarny matt srodek z czerwonym rantem tym zewnetrzynm, ciekawy jestem jak by to wygladalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...