Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ja tez mam tylko czerwone i powiem tyle w przednich drzwiach i w bagazniku swieca natomiast w tylnich nie...czyli to standart.... :hi:

Opublikowano

Witam,

mam A4 z 2004 z czesciowym pakietem oswietlenia( nawiewy, popielniczka itd) dorezalem juz ambient z przodu( te dwie czerwone diody- efekt malina ) i sprawdzalem te czerwone w drzwiach- tylko odblaski, ale bede dokladal pozostale. Ale najpierw kierownica. Juz am wszystkie graty. Co do wyciagania tego odblasku, jak sprawdzalem to u nie tez bylo"chrup" ale za bardzo i jeden zaczep sie ulamal. Ale nie ma znaczenia, bo i tak bede wymienial

Bart-S jakbys mogl mi na PW wyslac liste czesci potrzebnych do zalozenia lampek w drzwiach( czerwonych i bialych) i tych na nogi, to bede wdzieczny.

Dzieki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jak to jest ze swiatelkiem w bagazniku, a wzasadzie na krawedzi klapy - czy jak macie odblaski w boczkach to w bagazniku to tez jest odblask, czy bagaznik Wam swieci ? Bo mnie niestety nic nei swieci, auto z 2004, bez pakietu oświetlenie, ale mam podświetlane nawiewy i podłokietnik. Mam juz nowa tapicerke i boczki sa z pakietem podswietlenie, ale problem polega na tym, ze z tylu musze przelozyc staraa wiazke, bo nowa tapoicerka z tylu ma korby, a ja mam elektryczne szyby. No, ale wtedy trzeba by pociagnac kable do lampek, takze chyba dam sobie spokoj z lampkami. Mam ochote na te lampkiw klamkach i tu moje pytanie jak one powinny swiecic, non stop, czy przy wlaczonych swiatlach ?

Opublikowano

A jak to jest ze swiatelkiem w bagazniku, a wzasadzie na krawedzi klapy - czy jak macie odblaski w boczkach to w bagazniku to tez jest odblask, czy bagaznik Wam swieci ? Bo mnie niestety nic nei swieci, auto z 2004, bez pakietu oświetlenie, ale mam podświetlane nawiewy i podłokietnik. Mam juz nowa tapicerke i boczki sa z pakietem podswietlenie, ale problem polega na tym, ze z tylu musze przelozyc staraa wiazke, bo nowa tapoicerka z tylu ma korby, a ja mam elektryczne szyby. No, ale wtedy trzeba by pociagnac kable do lampek, takze chyba dam sobie spokoj z lampkami. Mam ochote na te lampkiw klamkach i tu moje pytanie jak one powinny swiecic, non stop, czy przy wlaczonych swiatlach ?

Powinny świecić po przekręceniu kluczyka. :mysli: Co do światełka w bagażniku to sprawdź co tam masz? Delikatnie podegnij klosz i będziesz wiedział albo podepnij pod VAGa i też pokaże Ci np. spaloną zarówkę. Mnie ostatnio wymienili na serwisie przy okazji przeglądu. :naughty::good:
Opublikowano

Kolego jedrus1 musisz sprawdzic przewody w wiazce ktora idzie od slupka do drzwi w tej czarnej gumie tam napewno zlamal ci sie przewod zasilajacy lampki i ti jest przyczyna ich gasniecia przy szeroko otwartych drzwiach.Jest to kabel kolor brazowy u mnie byl grubszy od pozostalych

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.