Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z pompowtryskami


robku1974

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem z naprawą moich pompowtrysków,samochód szarpie ,dymi,nierówno chodzi silnik,firma u ktorej bylem stwierdziła ze trzeba wymienic 4 pompowtryski na nowe koszt około 3.000 w promocji,ale jak sie troche orientuje w tych sprawach to cztery nie mogły pasc bo bym nie jezdził,prosze moze ktos wie gdzie na dolnysląsku moge to naprawic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam problem z naprawą moich pompowtrysków,samochód szarpie ,dymi,nierówno chodzi silnik,firma u ktorej bylem stwierdziła ze trzeba wymienic 4 pompowtryski na nowe koszt około 3.000 w promocji,ale jak sie troche orientuje w tych sprawach to cztery nie mogły pasc bo bym nie jezdził,prosze moze ktos wie gdzie na dolnysląsku moge to naprawic .

A mój zapalał ale własnie niezłego dyma puszczał, chodził nie równo nie chciał przejsc powyzej 2500ty obr jakos jezdził ale co to za jazda, zrobiłem diagnostyke i korekty wtrysków były do d*py na kazdym cylindrze, diagnoza 4 pompki do wymiany i auto chodzi jak nowe (okazało sie że niezły syf zatankowalem na stacji bo czysciłem cały układ paliwowy łacznie z bakiem) a i 3 tyś to była tylko połowa za moje pompki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostateczności jak się okaże że nie można ich skorygować bo są uszkodzone to zawsze możesz je regenerować lub kupić używane, polecam wtedy np od AWXa jeśli w przyszłości chcesz trochę podkręcić auto bardziej niż 145-150koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw proponuje wymienić zestawy uszczelniaczy bo często ona też sa powodem nierównej pracy a dopiero puźniej brać sie za same PD, sam ten temat przechodziłem wiec wiem co mówie, regeneracja 4PD to koszt ok 2tyś zł[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 20:31_________________________________________________widziałem takie zestawy na allegro po 45zł/szt tobie bedą potrzebne 4 bo na każdy PD idzie jeden zestaw, jak chcesz to odezwij sie na PW bo o ile dobrze pamietam mam takie zestawy to moge Ci odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz po bulu, wimienilem 4 pompowtryski i wszystko wruciło do normy,tylko ze nie wymienilem na orginalne z oznaczeniem F lub T tylko znalazłem cztery o oznaczeniu AG iwszystko bylo by ok tylko teraz komputrer pokazuje dziwne spalanie (srednio 2-3 litry wiecej nie wiem jak jest naprawde)czy to ma cos wspólnego i czy to mozna jakos ustawic do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...