Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym usunąć muszki z grilla, maski i zderzaka ?


pioteres

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po ostatniej dlugiej trasie troche mi sie 'przybrudzil' przod autka muszkami i inną padliną :P Niestety nie mialem jak na bieżąco usunac wszystkiego no i teraz mam problem.

Czy mozecie polecic jakis specyfik ktory mi to wszystko sciagnie a nie uszkodzi lakieru i chromu na grillu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat widzialem - pytanie czy te srodki sa skuteczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat widzialem - pytanie czy te srodki sa skuteczne..

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marketach i sklepach motoryzacyjnych znajdziesz też duży wybór w tego typu środkach czystości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat widzialem - pytanie czy te srodki sa skuteczne..

Ja bym powiedział, że są bardzo skuteczne :kox:

w marketach i sklepach motoryzacyjnych znajdziesz też duży wybór w tego typu środkach czystości

Jasne ... tam to jedynie można znaleźć pseudowosk za 10 zł, który do niczego się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic jakis specyfik ktory mi to wszystko sciagnie a nie uszkodzi lakieru i chromu na grillu?

Najlepszy specyfik to myjnia bezobsługowa. Za 3-4zł opłukasz całe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecic jakis specyfik ktory mi to wszystko sciagnie a nie uszkodzi lakieru i chromu na grillu?

Najlepszy specyfik to myjnia bezobsługowa. Za 3-4zł opłukasz całe auto.

to chyba nie widziales mojego przodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłukać auto to można sobie wiadrem.. Kup sobie dobry specyfik i go użyj :wink4:

Potrafisz chlusnąć wodą z wiadra pod ciśnieniem kilku-kilkunastu barów? Gratki :wink4:[br]Dopisany: 2009-08-18, 10:39:24_________________________________________________

to chyba nie widziales mojego przodu :P

Nie widziałem. Po prostu ja tak robię i nie miałem nigdy problemu z usunięciem niechcianych zwłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy specyfik to myjnia bezobsługowa. Za 3-4zł opłukasz całe auto.

Dzieki :naughty:

Potrafię dobrze się zamachnąć.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "opłukać" bo za 3-4zł wody wystarczy albo na dokładne umycie przodu, albo na opłukanie auta. Na dokładne umycie potrzeba 7-8zł. Przynajmniej tak to wygląda na mojej myjni i przy moim tempie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony i nie raz wracam z zaschniętymi owadami na masce i troche kosmetyki z tej firmy i nie ma śladu - roboty jest troche z tym ale efekt naprawdę kładzie, nie widzę lepszych kosmetyków, reszta mazideł po 20 zł to smary a nie kosmetyki a dzięki tym pozbędziesz się nie tylko owadów ale i wielu innych wad lakieru - firanki powinny być na oknie a nie rysować lakier :wallbash: papierem wodnym też usuniesz muszki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kolego, nie zdarzyło mi się porysować lakieru myjąc auto na mój sposób. Wszystko z wyczuciem, a tak na marginesie tiul jest lepszy od firanek do tej roboty. Kosmetyki są OK, ale można to załatwiać inaczej, podsuwamy Koledze pomysły a on zrobi jak zechce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywna piana :hi:

Tzn ? Sama zmywa ? :wink4:

Jak będę na tej myjni(niepredko), to zapytam co to za wynalazek. Nic więcej na ta chwile, poza to co napisalem, nie wiem. Psikaja tym wszystkie elementy ubrudzone przez muchy i zmywaja za chwile Karcher'em. Schodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę na tej myjni(niepredko), to zapytam co to za wynalazek. Nic więcej na ta chwile, poza to co napisalem, nie wiem. Psikaja tym wszystkie elementy ubrudzone przez muchy i zmywaja za chwile Karcher'em. Schodzi idealnie.

To jest nic innego jak specjalny, dość mocny środek do usuwania takich rzeczy.

Po takim namoczeniu, odczekaniu i spryskaniu Karcherem pod ciśnieniem każde zaschnięte nawet owady schodzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...