Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja kruszynka.....


Peres

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zdjęć nie mam zbyt wiele ale naprawde nie mam czasu zrobić (załatwiam sprawy związane z zarejestrowaniem w polsce) narazie mam tylko takie ujecie dupki na "szybko". Autko świerzo sprowadzona z niemiec przebieg 177 tys. km. Zawieszenie przednie i tyle było robione w ASO na orginalych cześciach, blacharz powiedział że nie jest "bita" :decayed: a mechanior że przebieg jest realny, standarowe wyposarzenie. Silnik 1.9 TDI 130 KM 2002 rok produkcji Czeka mnie wymiana płynów i rozrządu i przednich opon bo są 185 nie wiem dlaczego a powinny być 195. W planach mam zmiane felg na jakieś fajniejsze bo te są lipne.

dsc00622psr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to ile Cię kosztowała taka A4 i czy sam sprowadzałeś?

Plus za kolor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowadzil ja znajomy. kosztowala mnie 31 tys. ale wszystkie oplaty przedemna, i minusem bylo to ze auto nie ma ubezpieczenia i nie moge nim jeździc, bo zostalo przywiezione na lawecie, musze czekac jeszcze okolo tygodnia na zarejestrowanie pojazdu. A miedzy czasie wymienie rozrząd pompe wody przednie oponki przednie i filtry oleje. Mysle ze na poszukiwania takiej audiczki trzeba miec ze 35 tys zl w kieszenieni[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________Sory za 2 posty ale znajomy mowil ze widzial w niemczech 2.5 tdi igielke niebieski melaic szukal jej dla mnie ale ten silnik mi nie odpowiada. jak co to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego silniczka wyciągniesz spokojnie 160KM i będziesz bardziej zadowolony niż z 2,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no dobry zakup :D ja po zimie szykuje sie do zakupu takiej a4 tylko musze sprzedac najpierw za rozsądne pieniądze tą co mam ;) dawaj wiecej fot i powodzenia w modach oraz szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie bylo tylko zdjecia podwozia..

kolego, na oko to chlop w szpitalu umarl.

czujnik lakieru w reke to sprawdzisz czy nie bita (o ile nie bylo cwiary)... a co do przebiegu to VIN ci prawde powie... jak auto bylo w trasie jezdzone to moze miec 400tys na blacie a nie bedzie widac zuzycia wielkiego...

jak to od handlarza to niebylbym niczego na oko pewny... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolega dobrze mów :D ja teraz twardo studiuje forum i czytam aby nie natchnać sie na coś felernego szukajać dla siebie a4b6 1.9 :) z własnego doświadczenia wiem ze trzeba wszystko sptawdzac bo na allegro mało jest aut co pisze ze było bite :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej fotek i mozna cos bedzie powiedziec no fele to 1 mod powinien byc :gwizdanie:

a co do waszego gdybania to sa i tacy niemcy co robia np 30 tys km i jada do kumpla zeby zbil do 15 tys i wtedy na przeglad do ASO i pozniej w ksiazce i systemie ma 100 tys km a naprawde 200 - tak naprawde jezeli kupujesz auto od nieznanej Ci osoby to mozesz nigdy sie nie dowiedziec ile te auto ma km

W niemczech cena auta jest najbardziej zalezna od przebiegu a nie od rocznika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co gdybać jak kolega kupił igiełkę to kupił. Sam dobrze wiem że mozna kupić diesla co ma 130tys km. Na wlasnej skorze sie o tym przekonalem. Kupując w te wakacje Audi A4 B6 2004 w AVFie z przebiegiem 130tys w ori lakierze za 35500 do oplat.

Zapraszam do oglądania mojej:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...