Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] A4 S-Line sucza moja :)


david_n

Rekomendowane odpowiedzi

Jada 19'' RS4 :naughty: moze w srode sie uda zalozyc :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:33_________________________________________________1738735dcdbec5d5med.jpg

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj lepsze fotki, bo zapowiada się ciekawie :naughty: wszyscy zmieniają koła na 19", a ja się "boje" na 17 po Pozku jeździć, bo dziura na dziurze... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy, że wybierasz się do Sopy :gwizdanie: masz już jakiś termin? bo bym też podjechał i porównał jak idzie seria z multi, a multi po programie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wymienic olej i dowiedziec sie co i jak z tym programem ewentualnie. Ale dzwoniłem wczoraj do nich, i terminy na przyszla srode maja, a ja wyjezdzam w przyszly poniedzialek na miesiac :wink4: mozemy sie zgadac po 15 czerwca. Jeśli jesteś zainteresowany, to w sobote od rana bede u Wojtka w Bielsku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy :wink4: to jeszcze kupa czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro beda foteczki :naughty:

:gwizdanie: czekamy i czekamy :decayed:

Wiem, wiem :decayed: ja też czekam... na wene :polew: :polew:

pojawia sie wkrotce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w realu i audika jak to pełny S-Line robi wrażenie :kox:

Ja bym wyrezał tutaj Qłatro :decayed: a później zapodał pakiet BRD :naughty::decayed:

:rolleyes:

Wkurwił bym się jak bym miał takie auto bo nie miałbym co rezać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w realu i audika jak to pełny S-Line robi wrażenie :kox:

Ja bym wyrezał tutaj Qłatro :decayed: a później zapodał pakiet BRD :naughty::decayed:

:rolleyes:

Wkurwił bym się jak bym miał takie auto bo nie miałbym co rezać :D

przez tego multitronica to ja se moge quattro i pakiet brd u siebie w rowerze zamontowac :disgust: mysle nad jakims slabym programem, zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Tomku, ze prawdopodobnie zrobie podobnie jak Ty, ale w troche innej kolejności :decayed: olej, przeglad stanu skrzyni i pozniej jesli wszystko bedzie ok program.

Jakbyś mógł to napisz mi czy Sopa wgrał Ci jakis nowszy sterownik do skrzyni? i czy Ty też masz skrzynie JZU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie robiłem programu u Sopy (choć z początku był taki zamiar) u Sopy wgrano mi tylko aktualizacje mapy silnika i skrzyni. Skrzynie mam GYJ i prawie 210tkm przejechane i nic się z nią nie dzieje. Do kolejnej wymiany oleju w skrzyni mam 10tkm i wtedy poproszę Sope o przegląd skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek umieść fotki z nowym felunkiem w 1 poście bo pewnie większość nie wie że masz 19 od RS bo nie każdy czyta wszystkie strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...