Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rocznica Ślubu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie tak myślę i myśle i nic nie moge wymyślić 27.08.2009 obchodzę 6 rocznice ślubu co moge jej podarować oprucz bukietu czerwonych róż. Różne takie świecidełka, perfumy odpadją bo ma już tego sporo a nie może nic przyjśc do głowy z góry dzięki za odpowiedzi

Opublikowano

Weekend w jakimś SPA :)

Opublikowano

wysprzataj dobrze mieszkanie bedzie mega zadowolona :naughty:

do kina , na popcorn pozniej klaps w pupe i do spania :polew:

u mnie tez sie zbliza rocznica i mam też zagadkę

najlepiej jak przygotujesz sam np.kolacje z bugietem róż i świecami

pomyśl co by sie żonce przydało albo o czym tak czesto wspomina itd.

dasz rade :good:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 11:12_________________________________________________SPA jest OK

tylko aby nie zaczęsto w ciągu roku bo to może sie spodobać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

romantyczna kolacja to było by to tylko mały problem nie umiem gotować :decayed: co na takiej kolacji mogło by być jakaś ryba czy coś w tym stylu albo coś innego

Opublikowano

coś co będzie delikatne i pozwoli sie cieszyć późniejsza porą :naughty::tongue4:

ryba tak ale bez zbędnych ości

np. kargulena, filet z łososia itd.

delikatna sałatkę np. grecka

wino czerwone

ciekawa muzyka

świece

no i

prezent

Opublikowano

ryba tak ale bez zbędnych ości

np. kargulena, filet z łososia itd.

wino czerwone

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: od kiedy do ryb podaje się czerwone wino :shocked: :shocked: :shocked: Profanacja :evil:

daje rade Brynia

ważna jest oprawa

Opublikowano

Mc Fluery z Lionem i do spania :decayed:

Prezentem na rocznice jest to że wytrzymałeś. Koniec kropka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Prezentem na rocznice jest to że wytrzymałeś. Koniec kropka

Trzeniu nie jest tak źle jak wiadomo w każdym związku są kłutnie bo to normalne ale najlepsze jest godzenie się :naughty: dorobiliśmy się 2 wspaniałych synów, a zdecyduje się na kolację przy świecach w domu sam coś wymodzę a po kolacji to się zobaczy

Opublikowano

Mc Fluery z Lionem i do spania :decayed:

Prezentem na rocznice jest to że wytrzymałeś. Koniec kropka :kox:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 13:11_________________________________________________

Prezentem na rocznice jest to że wytrzymałeś. Koniec kropka

Trzeniu nie jest tak źle jak wiadomo w każdym związku są kłutnie bo to normalne ale najlepsze jest godzenie się :naughty: dorobiliśmy się 2 wspaniałych synów, a zdecyduje się na kolację przy świecach w domu sam coś wymodzę a po kolacji to się zobaczy

Trzeniek nie ma pojęcia jak to jest -kto by z Nim tyle wytrzymał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wpadł mi jeden pomyśł ale jak jej wspomniałem o tym kiedyś to powiedziała mi że jak to kupie to mnie do domu nie wpuści można się domyśleć :gwizdanie:

Opublikowano

przy takiej okazji , nie powinieneś też zapomnieć o drugiej najważniejszej Ci osobie czyli teściowej...

dla niej weź shake`a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

e trzeniu teściowej to trzeba się pozbyć nie powiem jest spoko babka można na nią liczyć ale w tym dniu wywiozę ją na wieś

Opublikowano

ryba tak ale bez zbędnych ości

np. kargulena, filet z łososia itd.

wino czerwone

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: od kiedy do ryb podaje się czerwone wino :shocked: :shocked: :shocked: Profanacja :evil:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

dzień przed,powiedz jej,że to koniec i chcesz rozwodu :evil:

...a w dniu rocznicy,powiedz,że żartowałeś :tongue4:

będzie zachwycona :decayed:

Opublikowano

dzień przed,powiedz jej,że to koniec i chcesz rozwodu :evil:

...a w dniu rocznicy,powiedz,że żartowałeś :tongue4:

będzie zachwycona :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W takiej sytuacji mój mąż zaczyna od bukietu róż potem dobra knajpa,a dalej to już samo idzie... :cool1:

e trzeniu teściowej to trzeba się pozbyć nie powiem jest spoko babka można na nią liczyć ale w tym dniu wywiozę ją na wieś

zrobisz jej kulig bez sanek?? :decayed:
Opublikowano

Zorganizuj kolację, ale nie co inną.

Zorganizuj wcześniej kolacje.. stolik i dwa krzesła, świece i takie pochodnie wbijane w glebę, albo lampiony.. a i muzyka..delikatna i subtelna :naughty:

Powiedz, że znajomi zaprosili Was do siebie ( czy inna głupia bajka )..wychodzicie z domu i jedziecie w malownicze miejsce gdzie dwoje Twoich znajomych rozbiło już nakryty stolik, lampiony, pochodnie..

Odwalisz się bo przecie okazja jest..Żonka też niech wsadzi coś gustownego..

Po drodze wkręcasz kobiecie jak Ci się nie chce wychodzic z domu bo z miłą chęcia poleniuchował byś z nią przed TV i paczką orzeszków z Tesco..i poklepał ją obficie po lewym pośladku :decayed:

Im bliżej celu tym zagęszczasz gadkę..i na parę minut przed punktem docelowym mówisz, że masz małą niespodziankę, która jest w bagażniku..ale Żonka musi zawiązac oczy opaską ( która znajduje się w schowku :wink4: )

Jesteście na miejscu ..muzyka delikatnie pląsa z głośników, pochodnie się palą..otwierasz drzwi kobiecie..stajesz z tyłu i zdejmujesz przepaskę z oczu :naughty:

Jedzenie jeszcze ciepłe..wino i kolega przebrany w strój kelnera :)

Miejsce - pobliskie jezioro, rzeka , łąka .. działka znajomego..czy nawet Twoje podwórko..pole.. :wink4:

Opublikowano

Zorganizuj kolację, ale nie co inną.

Zorganizuj wcześniej kolacje.. stolik i dwa krzesła, świece i takie pochodnie wbijane w glebę, albo lampiony.. a i muzyka..delikatna i subtelna :naughty:

Powiedz, że znajomi zaprosili Was do siebie ( czy inna głupia bajka )..wychodzicie z domu i jedziecie w malownicze miejsce gdzie dwoje Twoich znajomych rozbiło już nakryty stolik, lampiony, pochodnie..

Odwalisz się bo przecie okazja jest..Żonka też niech wsadzi coś gustownego..

Po drodze wkręcasz kobiecie jak Ci się nie chce wychodzic z domu bo z miłą chęcia poleniuchował byś z nią przed TV i paczką orzeszków z Tesco..i poklepał ją obficie po lewym pośladku :decayed:

Im bliżej celu tym zagęszczasz gadkę..i na parę minut przed punktem docelowym mówisz, że masz małą niespodziankę, która jest w bagażniku..ale Żonka musi zawiązac oczy opaską ( która znajduje się w schowku :wink4: )

Jesteście na miejscu ..muzyka delikatnie pląsa z głośników, pochodnie się palą..otwierasz drzwi kobiecie..stajesz z tyłu i zdejmujesz przepaskę z oczu :naughty:

Jedzenie jeszcze ciepłe..wino i kolega przebrany w strój kelnera :)

a tam wielki niedźwiedź który zeżarł wam kolacje :decayed:

pomysł dobry :good:

Opublikowano

a tam wielki niedźwiedź który zeżarł wam kolacje :decayed

niedźwiedzie i dildo wykluczamy :decayed:

Opublikowano

W Wiśle jest hotel Golbiewski gorąco polecam ful wypas :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.