Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek nie działa ?


Grzesiek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Centralny zamek (pneumatyczno elektryczny) nie działa gdy otwieram drzwi kierowcy lub pasażera reszta drzwi oraz bagażnik pozostają zamknięte. Centralny zamek działa poprawnie gdy otwieram lub zamykam kluczykiem bagażnik wtedy wszystkie drzwi otwierają się lub zamykają. Gdzie szukać przyczyny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Mianowicie przy próbie otwarcia z kluczyka niejednokrotnie nie otwierają się pozostałe drzwi i bagażnik (zdarza się że po pociągnięciu za klamkę po próbie otwarcia z kluczyka otwierają się wszystkie zamki, czasem [bardzo rzadko wszystko działa poprawnie]). Z manipulacji przy centralnym zamku miała miejsce złączenie go na krótko z powodu awarii alarmu i odcięcia pompy paliwa przez pierwszego w okolicy elektryka :disgust:. Przypomina mi o tym zagłuszona syrenka przy każdym otwarciu drzwi lub niezapalające się światło oświetlenia wnętrza przy wysiadaniu :wallbash:

Próbowałem już podłączyć VAG'a - 0 błędów, zmieniłem także sterownik centralnego zamka koszt- 200zł i ostatecznie zdecyduje się prawdopodobnie na ponowne podłączenie alarmu.

Dodam jeszcze w woli wyżalenia się że bardzo przyjemnie spędza się czas zamykaniu zamka przy np. oberwaniu chmury :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadź wyżej antenę od odbiornika lub udaj się autem na zadupie i sprawdź raz jeszcze.

W wawie w okolicy centrum są takie zakłucenia, że pilot mi łapie jak przyłożę rękę do słupka w którym jest antena (takie zakłócenia), jak pojadę na wieś to mam spokojnie 300-400m zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S

Na to wygląda, że coś nie kontaktuje w samym zamku.

Sprawdzałeś jak otwiera centralny z kluczyka od strony pasażera i z bagażnika?

Sprawdzałem...od strony pasażera tak samo jak od strony kierowcy, czasem otwiera wszystkie, czasem jeden zamek, czasem jeden a po otwarciu drzwi...wszystkie. :mysli:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:28_________________________________________________Ja już wygrałem ze swoim centralnym zamkiem. Powód był na tyle prozaiczny że wstyd się przyznać. :embarrassed: Przy wyjściu pomki centralnego zamka, gumowa końcówka przewodów CZ w kształcie literyt "L" była dociśnięta do samego końca. Za każdym razem pomka próbowała zamknąć zamek ale z powodu niedrożnych przewodów nie dawała rady. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...