Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem :hi:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pięknie, mało d*pa nie pęknie :decayed:

p

o

k

a

f

o

t

y

no i c**jnia, Kaju będzie rezał kolor w b6,

więc "nasz" wątek przyprószy rdza

:grin:

pzdr.

assist

Opublikowano
Pięknie, mało d*pa nie pęknie :decayed:

p

o

k

a

f

o

t

y

no i c**jnia, Kaju będzie rezał kolor w b6,

więc "nasz" wątek przyprószy rdza

:grin:

pzdr.

assist

Mam tylko wnętrza, na zewnątrz jeszcze nie ma się czym chwalić, bo ma ryja obitego. No ale macie :naughty: Da Bum Tsss...!

C26317218_9.jpg

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

A kolorowy FIS cwiara jakiś znajdzie w pokoju pełnym liczników :grin:

Opublikowano

[h=1]404 Not Found[/h]

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

jak tam Q się sprawuje?

ja dzisiaj babke do pracy z kolezankami odwoziłem na oponach letnich:facepalm:

miny lalek bezcenne, moja juz sie przyzwyczaiła :grin:

pzdr.

assist

Opublikowano

Bo wygasło, ale u mnie się jeszcze wrzuciło, zapodam printscreena :wink:

89470960.png

Opublikowano

banan fajny,

u mnie by ruina była zaraz..

;)

Opublikowano

Jeszcze nie testowałem, bo jak wspominałem - brak chłodnic, ale wszystko zatrzymało się na zderzaku, jak widać poduchy nie otwarte, zatrzymało się wszystko na zderzaku. Z cwiara przekopaliśmy wszystkie sterowniki, w ASO historia nic szczególnego nie pokazała, przebieg bankowo nie cofany - nie zostało nic, tylko brać :decayed: no i kuźwa wziąłem! :banan: zderzak już leży w garażu, dwie chłodnice jeszcze, płynem zalać, klime nabić i rejestracja.

Opublikowano

jednak tip?

dziwne,wszyscy co pojezdzili tip'em,

nie chcą słyszeć o manualu..

:wink:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

hui z rejestracją.. montuj i dawaj znaki jak tip z q wspolpracuje.

Opublikowano

O Karol nie ladnie kolegow opuszczac :decayed:

przynajmniej Q sie chwali

Assist hehe to fakt ze lalki o co makan nie wiedza jesli o Q chodzi :polew:

Opublikowano
jednak tip?

Ta, 6-cio biegowy.

dziwne,wszyscy co pojezdzili tip'em,

nie chcą słyszeć o manualu..

Mam to już za sobą, miałem zestawionego tipa 7b z 2,0TFSI w B7, jak w kielni było lepiej... Dlatego powiedziałem, że tym razem tylko tip i Q :wink:

Opublikowano

jeszcze na letnich oponach zasadzka..

ale ronda moje ;)

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

ciekaw jestem jak jutro do fabryki bede jechał:facepalm:

Opublikowano
O Karol nie ladnie kolegow opuszczac :decayed:

przynajmniej Q sie chwali

Assist hehe to fakt ze lalki o co makan nie wiedza jesli o Q chodzi :polew:

Ja Was panowie nie opuszczę absolutnie :decayed: może nie spamujmy tutaj, bo znowu ktoś przyjdzie i wypomni, że co 5 wypowiedź nie dotyczy licznika (gdzie w rzeczywistości, to tylko co 10 tak naprawdę dotyczy :whistling:) poza tym po co mają kropy lecieć... Zapraszam panowie na gg jak macie na jakąś konferencje, z cwiara i szyba sobie często urządzamy :decayed:

Opublikowano

na webgadu tez da rade konferencje?

Opublikowano
jeszcze na letnich oponach zasadzka..

ale ronda moje ;)

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

ciekaw jestem jak jutro do fabryki bede jechał:facepalm:

Jak to jak... Booooooooookiem :decayed: a wiecie po czym można poznać dobrego driftera? :naughty: po tym, że ma więcej much na bocznej szybie, niż na przedniej :polew:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

na webgadu tez da rade konferencje?

Pojęcia kuźwa nie mam :kwasny:

Opublikowano

koncząc, powiem tak:

jak zredukowałęm przed swiatłami,

popłyneło auto dosc solidnie..

nerw sie liczy na ulicy ;)

Opublikowano

a hu j z gg :decayed:

ja wczoraj malo w gacie nie zrobilerm Q daje rade ale jest zludne

jade sobie do domku od Mojej

ekstra wsio ladnie a tu nagle rzuca delikatnie dupskiem

ja po hamulcu lekko a tu szklaneczka

abs-u brak jedna kontra druga i trza bylo 2 wrzucic i hamowac silnikiem zostalo a 2 tony wyhamowac to nie lekko :polew:

normalnie jeden lodzik byl :facepalm:

Opublikowano
koncząc, powiem tak:

jak zredukowałęm przed swiatłami,

popłyneło auto dosc solidnie..

nerw sie liczy na ulicy ;)

Nie wiem jak w Q, ale w RWD jak nie chcesz płynąć, to przy redzie musisz międzygaz zrobić, bo Ci blokuje napędy.

Opublikowano

ja sie ledwo toczyłem;)

Opublikowano

Aaaa, taka sytuacja :decayed: no na letnich, także tego :decayed:

Opublikowano

kierunkowe letnie na błoto przymarzające - polecam ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.