Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Podstawa to dobrze odczytac ori wsad i zrobic kopie. W razie niepowodzenia wgrywamy ori wsad i musi dzialac spowrotem. Ja nie mialem u Macka dobrze odczytanego wsadu ori crypto wiec licznika sie nie dalo postawic.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

co Ty chlopie dajesz, wsad oryginalny mialeś, idealnie zczytany, to Twoja niekompetencja, brak wiedzy oraz brak zaangażowania w temat spowodowały że ten licznik w dalszym ciągu nie żyje... powinienem Cię sądzić o zadość uczynienie za ból i cierpienie oraz straty moralne, ciesz się że jeszcze nie masz pozwu na swoim warszatowym stole... :facepalm::grin::grin::grin:

a ogólnie minilift czy polift czy co jak jeździ w automacie i jest zakodowany przez fabryke na 1027, jest nie do przekodowania na manual, sprawdziłem :wink:

Widze że nie ma co szukać już tutaj. Wyprzedaje swój cały majdan i zawijam sie :grin::grin: Ogłaszam bankructwo.

Panie, nieeee !!! Gdyby nie Ty to nie byłoby wyjazdu nad morze i Pańskiej 8.. ja żartowałem... :cry::cry::cry::cry:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pańska no YEBNEEEE!!! :nabijasie:

Opublikowano

Maciek dodaj dla potomnych że to Gdynia. :grin::grin:

Opublikowano
Maciek dodaj dla potomnych że to Gdynia. :grin::grin:

Ja już i tak za dużo wiem :polew:

Opublikowano
Maciek dodaj dla potomnych że to Gdynia. :grin::grin:

Ja już i tak za dużo wiem :polew:

dobrze ze tylko wiesz a nie czułeś... jak my.... :grin:

Opublikowano
Maciek dodaj dla potomnych że to Gdynia. :grin::grin:

Ja już i tak za dużo wiem :polew:

dobrze ze tylko wiesz a nie czułeś... jak my.... :grin:

Poczekaj aż przyjedziesz w nasze strony... Dopiero sobie morale spierdolisz :polew:

Opublikowano

dla zainteresowanych Pańską 8 - Maciek i Cwiara pozdrawiają :decayed:

burdi.png

Opublikowano
dla zainteresowanych Pańską 8 - Maciek i Cwiara pozdrawiają :decayed:

http://img191.imageshack.us/img191/1672/burdi.png

Aaa, to ta bułgarka? :grin:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

k**wa trójca święta wróciła i znowu w temacie rozpierdol :nabijasie:

Opublikowano
dla zainteresowanych Pańską 8 - Maciek i Cwiara pozdrawiają :decayed:

http://img191.imageshack.us/img191/1672/burdi.png

Aaa, to ta bułgarka? :grin:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

k**wa trójca święta wróciła i znowu w temacie rozpierdol :nabijasie:

jak na bułgarkę ogarniała dobrze polski i francuski... :jerk:

Opublikowano
dla zainteresowanych Pańską 8 - Maciek i Cwiara pozdrawiają :decayed:

http://img191.imageshack.us/img191/1672/burdi.png

Aaa, to ta bułgarka? :grin:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

k**wa trójca święta wróciła i znowu w temacie rozpierdol :nabijasie:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Panowie czy jak wsadze licznik z automatu to będziee działać czy cośs tam się koduje jest jakiś z tym problem, szafa ori z a4 europa polift 8d0920932gx

Opublikowano
Panowie czy jak wsadze licznik z automatu to będziee działać czy cośs tam się koduje jest jakiś z tym problem, szafa ori z a4 europa polift 8d0920932gx

Będziesz musiał zmienić w którymś kanale kodowanie bo będzie ci na dole visa biegi pokazywał

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czyli da się bezproblemowo ? Zwykłą adaptacja ?

Opublikowano
Czyli da się bezproblemowo ? Zwykłą adaptacja ?

Tak

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Czyli da się bezproblemowo ? Zwykłą adaptacja ?

Kanał 60, od aktualnej wartości odejmujesz dwa i zapisujesz nową wartość. Automat znika.

Opublikowano

Trzeba zapamiętać ;-) dzięki ;-)

Jest do kupienia taka szafa ww za 350 zł z fisem igla rok uwaga 2006 , czyli musiał być wymieniany w serwisie kiedyś ?

Opublikowano
Trzeba zapamiętać ;-) dzięki ;-)

Jest do kupienia taka szafa ww za 350 zł z fisem igla rok uwaga 2006 , czyli musiał być wymieniany w serwisie kiedyś ?

Yyyy...? :co:

Opublikowano

budzik z b5 z 2006r? :jerk: tego jeszcze nie grali :decayed:

moze kolory wyswietlacz ma :kox:

Opublikowano

Tak mi napisał sprzedający z forum , nie normalny jest jak z b5 tylko teraz pytanie czy się huknal pisząc czy faktycznie budzik wyprodukowano w 2006 r jako część zamienna , zapytam go jeszcze raz :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.