Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tzn.? co masz na mysli?

Opublikowano

ponawiam pytanie majstry podlaczylem manetke od avanta wszystko pieknie ladnie kierunki dzialaja ale wycieraczki dzialaja tylko na 2 i 3 biegu czasowe w ogole nie chodza jak podciagam manetke do siebie zeby plyn poszedl to plyn idzie ale wycieraczki sie zatrzymuja jak tylko manetke puszcze.. to samo jak w dol podciagam.. podlaczylem zgodnie z oznaczeniami starej manetki czego tam moze brakowac? wczesniej byla manetka z inna kostka

Opublikowano

Gdzieś mase musisz dołożyć, ale nie pamiętam gdzie. Pytaj szyby, on miał z tym problem. Jak mu wyślesz 2 kilo michałków i litrowego balacha, to przez rure wydechową kierownice zdejmie i Ci ogarnie fotki :whistling:

Opublikowano
Gdzieś mase musisz dołożyć, ale nie pamiętam gdzie. Pytaj szyby, on miał z tym problem. Jak mu wyślesz 2 kilo michałków i litrowego balacha, to przez rure wydechową kierownice zdejmie i Ci ogarnie fotki :whistling:

haha:buahaha::buahaha::buahaha:wyrwalo mnie z butow;:banan::banan:

moze szyba sie pojawi to powie co i jak;p

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

majstry wam tez forum nie chcialo sie wlaczyc przez ostatnią godzine??

Opublikowano

Panowie na której stronie znajdę rozpiskę pinów?? bo przewalić te wszystkie strony to ze 3 dni...

ewentualnie czy ktoś może mi to podesłać?? nosze się z zamiarem wymiany licznika na taki z fisem i chciałbym się do tego dobrze przygotować.

Opublikowano

Daj maila to podesle

Opublikowano
Daj maila to podesle

Wydrukuj mu i razem z licznikiem odeślij.

Opublikowano

Ciekawe na czym :grin::grin:

Opublikowano

Wie ktos co to za ustrojstwo i czym pin wyciagnac?????

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano
Wie ktos co to za ustrojstwo i czym pin wyciagnac?????

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

A co to? Od czego? Numerek jakiś masz? :wink:

Opublikowano
Daj maila to podesle

poszło pw

Opublikowano

a4 1998 ponoc nr brak tylko to foto :facepalm:

Opublikowano

commanderem próbuj go odczytac. Przy odczycie nie powinno nic sie stac. Jak bedzie to jaeger to czytaj go jako magnetti marelli.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Daj maila to podesle

poszło pw

poszedł mail :wink:

Opublikowano

i myslisz Grzesiu ze jagera comanderem zczytam?

hmm a w jagerach i uk-nsi jakie pamiatki sa?

bo ewentualnie mam przeca programatora...

Opublikowano

W jagerze to czyta z motki zawartość pamięci. Więc programator musi być inny pod procesror motoroli.

Opublikowano

heh :kwasny:

zawsze mam pod gorke

a bez pinu na vdo przeszczepic to lipa :facepalm:

moze nr jakiegos skoluje to bedzie wiadomo co i jak i czy sie da...

Opublikowano
commanderem próbuj go odczytac. Przy odczycie nie powinno nic sie stac. Jak bedzie to jaeger to czytaj go jako magnetti marelli.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Daj maila to podesle

poszło pw

poszedł mail :wink:

doszło dzięki, poszło jeszcze pytanko ode mnie :wink:

Opublikowano
heh :kwasny:

zawsze mam pod gorke

a bez pinu na vdo przeszczepic to lipa :facepalm:

moze nr jakiegos skoluje to bedzie wiadomo co i jak i czy sie da...

Jak nie masz pinu do jaegera to tez mozna coś podziałać. z ecu silnika zczytać vin i immo nr, wpisac te dane do vdo i normalnie vagiem zakodować klucze :wink:

Opublikowano

szyby dalej brak? trza mi ta kiere przez wydech wyciagnac;D:banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.