Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a4 1998 ponoc nr brak tylko to foto :facepalm:

Za h*ja to nie jest A4. A3 ma taki kształt.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a4 1998 ponoc nr brak tylko to foto :facepalm:

Za h*ja to nie jest A4. A3 ma taki kształt.

To dopiero byla by rzezba :kwasny:

moze bede mial nr tego ustrojstwa jutro to bede wiedzial co i jak

z a3 licznik by ktos przeszczepial do a4 a jak to sie ma do immo?

chyba ze immo kill :kox:

przez neta to takie qr** wrozenie z fusow :polew:

Opublikowano

Jak dla mnie to ustrojstwo z A3 jest, ktoś chce zrobić przeszczep i nie wie na co się pisze, end of story. Same wtyczki nawet mi nie pasują umiejscowieniem do A4, w A4 masz pionowo, a tutaj masz lekko pod kątem osadzone.

Opublikowano
Jak dla mnie to ustrojstwo z A3 jest, ktoś chce zrobić przeszczep i nie wie na co się pisze, end of story. Same wtyczki nawet mi nie pasują umiejscowieniem do A4, w A4 masz pionowo, a tutaj masz lekko pod kątem osadzone.

Ja mam ten przeszczep zrobic i chce wiedziec w co sie laduje

bo jak lipa to odpuszcze

ciekawy mnie tylko ze jezeli to blat z a3 to jak i po kiego ktos go do a4 pakowal

i co zrobil z immo

Opublikowano

Immo zabijasz. Odpuść na starcie, stary, to jest rzeźba jak h*j, nie chodzi mi teraz o kwestie komputerowe, tylko wpasować to do A4 żeby miało ręce i nogi :facepalm:

Opublikowano
Opublikowano
Wie ktos co to za ustrojstwo i czym pin wyciagnac?????

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

a miałem właśnie napisać, że to a3 licznik:grin:
Opublikowano

licznik z a3 w a4 tego chyba jeszcze nie grali :whistling:

Opublikowano
licznik z a3 w a4 tego chyba jeszcze nie grali :whistling:

Chłopie, zajebałbyś jak Hanka w kartony przy montażu :grin:

Opublikowano

Karol ile idzie kabli z manetki do licznika? Wszystkie 6 jest podłączonych?

Opublikowano
licznik z a3 w a4 tego chyba jeszcze nie grali :whistling:
śmierć na miejscu...w ogóle byś tam tego nie upchał:grin:
Opublikowano
licznik z a3 w a4 tego chyba jeszcze nie grali :whistling:
śmierć na miejscu...w ogóle byś tam tego nie upchał:grin:

nie kumasz ten licznik z a3 jest aktualnie w a4

ciekaw jestem jak to ktos obmyslil i jak to gada :decayed:

licznik z a3 w a4 tego chyba jeszcze nie grali :whistling:

Chłopie, zajebałbyś jak Hanka w kartony przy montażu :grin:

Oj wyl bym zapewne cala sobote anielski orszak :polew:

Opublikowano

licznik z a3 w porównaniu do a4 ma z boku odciete male zegary od napiecia i oleju ... Popatrzcie sobie na licznik goly / plyte głowna od a4 to zobaczycie ze sa miejsca do odciecia tych zegarkow ... W jaegerze 1/2 fis np w a3 i a4 jest ten sam licznik tylko w a4 ma dodatkowe boki . Od a3 mozna włożyc licznik w obudowe do a4 i bedzie pasował .

Kris

Opublikowano

OK, cacy, płyte blatu licznika wkomponujesz w obudowę A4 - super. Ale fizycznie cały licznik z A3 z obudową wsadź do A4 bez rzeźbienia, żeby to miało ręce i nogi i jakiś tam wygląd - uwierz mi, że każdy by jebnął tym licznikiem jak tupolew w brzoze - nierealne do realizacji.

Opublikowano
Karol ile idzie kabli z manetki do licznika? Wszystkie 6 jest podłączonych?

tak

Opublikowano
Karol ile idzie kabli z manetki do licznika? Wszystkie 6 jest podłączonych?

tak

Jakie 6?

Opublikowano

Nabylem dzisiaj nówke wyswietlacz od gostka z w-wy , przy okazji wizyty w stolicy. Ogólnie mam takie info ze lcdki poszly w góre i mozliwe ze jeszcze pójda w chinach. Jesze ze 3 tygodnie temu można było wyrwać nówke za 150-160 zł, teraz najtaniej jak znalazłem to 175.

Jako ze sam po lcdka podjechalem kolo 5 zł opuścił.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Karol ile idzie kabli z manetki do licznika? Wszystkie 6 jest podłączonych?

tak

Jakie 6?

moja manetka ma na kostce 6 pinów tylko pytanie czy wszystkie są wykorzystane??

Opublikowano

Ta od wycieraczek? Wszystkie piny są wykorzystane, ale do licznika idzie tylko reset, góra i dół. Kostki są dwie, jedna od FISa 4 pinowa i 6 pinowa od wycieraczek jest jak dobrze pamiętam.

Opublikowano
Ta od wycieraczek? Wszystkie piny są wykorzystane, ale do licznika idzie tylko reset, góra i dół. Kostki są dwie, jedna od FISa 4 pinowa i 6 pinowa od wycieraczek jest jak dobrze pamiętam.

A mi sie zdaje ze wtyczka fis-owa od strony manetki ma 6 zlaczek, 4 do fisa ( w tym masa) i dwa do regulacji prędkości wycieraczek. Przynajmniej tak jest w polifcie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Grzesiu na jaką temp ustawiasz lutownicę grotową przy wlutowywniu fisa?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.