Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty:
  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja pier**le wiedzialem zeby tu nie kupowac;/

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

w h*ja walcy;/

Opublikowano
ja pier**le wiedzialem zeby tu nie kupowac;/

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

w h*ja walcy;/

hamujemy.

Opublikowano

kaju no ciezko jak ktos Ci pisze ze super stan dopiero co wymieniony... no szanujmy sie

Opublikowano

ogarniaj sprawę z typem od którego kupiłeś na PW.

Wynurzenia na forum to nie jest dobry pomysł..

Jak już ustalicie jedną wersję, to się pochwal.

@Kaju pisz o co loto z profilem

pzdr.

assist

Opublikowano

No co z profilem, profil jak profil :decayed:

Opublikowano

oka, nie było pytania

pzdr.

assist

Opublikowano

No nie mam już B6, co tu dużo gadać ;)

Opublikowano
No nie mam już B6, co tu dużo gadać ;)

byś to Q z tego profilu wyrzucił, chyba że się chwalisz co mialeś na dekorze :grin:

Opublikowano
No nie mam już B6, co tu dużo gadać ;)

byś to Q z tego profilu wyrzucił, chyba że się chwalisz co mialeś na dekorze :grin:

Espeszyl for ju!

Opublikowano

fenk ju :decayed:

a co teraz Karolu kupiłeś B5 bez 5? :grin:

Opublikowano

Na razie auto mi jest niepotrzebne, żona ma, to od niej czasami pożyczę :wink:

Opublikowano
Na razie auto mi jest niepotrzebne, żona ma, to od niej czasami pożyczę :wink:

powinno być:

model - żona

nadwozie - żona

rocznik - żony

silnik - bez ssania nie pojedzie...:grin:

etc...

Opublikowano
Na razie auto mi jest niepotrzebne, żona ma, to od niej czasami pożyczę :wink:

powinno być:

model - żona

nadwozie - żona

rocznik - żony

silnik - bez ssania nie pojedzie...:grin:

etc...

Żona dostała B6 w prezencie, bo mi jest nie potrzebne :wink:

Opublikowano

to ja teraz zapytam bo już mi fis ładnie wyświetla, czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co trzeba zrobić w aucie przedliftowym żeby na poliftowym liczniku wyświetlał otwarcie poszczególnych drzwi???

Wiem że można zamki wymienić na poliftowe, ale można też z pomocą diód wykorzystać to co jest w przedlifcie w oryginale, kable z drzwi, pozostałych poza kierowcą zbiegają się w prawym przednim słupku??? tzn od strony pasażera??

ktoś podpowie jakie przewody która kostka i jak te diody wlutować??? tzn rozcinać kable i wstawiać pomiędzy czy tylko dolutować

czy w tym słupku znajde też sygnał od klapy bagażnika (AVANT)???

a i jeszcze jedno pytanie, w którym miejscu w polifcie jest czujnik zamkniętej maski silnika????

Opublikowano

majsterki co trzeba zmienic kupujac licznik od 2.5 do 1.9???

Opublikowano

Kodowanie w liczniku z 6cyl na 4

Opublikowano

jeśli chodzi o pin do tego licznika co arre wstawił to już jest, jest ktoś chetny to zrobić bo nie wiem czy arre się rozmyślił czy co, bo kontakt się urwał :D

Opublikowano

heh duzo roboty kolego mam

od rana w pracy dzisiaj...

jak masz pin to temat do ogarniecia tylko nie wiem kiedy :facepalm:

a ze pin masz to nie znaczy ze dobry :wink:

Opublikowano

no spoko tylko nie wiedzialem co jest, a gościu coś tam wyciągał z licznika bo tak nie dało rady, potem ten pin gdzies tam wpisywal przed odpaleniem zeby sprawdzic czy dziala czy cos w ten sposob ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.