Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM 1.9TDI] Problem z zbyt duza iloscia powietrza


bartek213

Rekomendowane odpowiedzi

Nabylem ostatnio sobie VAGA i mam takie malem pytanie co oznacza gdy w logach wystepuje za duza ilosc powietrza dostarczanego do silnka powinna byc na wolnuch obrotach cos okolo 2500mg/h a jest kolo 4000 sparawdzalem u kumpla i jest identycznie tak samo dodam ze autka chodza bardzo dobrze i pozostalem wartosci zgadzaja sie idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakas polska odmoane VAGA sa dwa pola wartosci zakladane i wartosc w danym momencie tak do dokladnie wyglada i ta zakladana jest kolo 2500 a ta dróga jest 4500 n18 jest ok autko ciagnie dobrze nie kopci czasami bardzo delikatnie ale to normalne myśe ze wszystko jest ok tylko te wartości mnie nie pokoja.Mam tez program VWTOOL czy w nim mozna zrobic logi?chetnie podeslal bymn wam do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak N18 będzie uszkodzony to też będzie "ciagnął",a błędu często niema.Tu chodzi głównie o ekologie i troche na prace silnika na postoju.Na postoju powinien sie otwierać jeżeli jest sprawny i wartości w grupie 003 pokrywać sie.możesz też zobaczyć jak pracuje N18 w 04-basic set... grupa 003 poz.3 ,co 10 sek. wartość powinna sie zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo powietrza w gnojowozach raczej nie powinno przeszkadzać, gorzej jakby było za mało i towarzyszył temu spory batory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo powietrza w gnojowozach raczej nie powinno przeszkadzać, gorzej jakby było za mało i towarzyszył temu spory batory.

sluchaj nie podoba mi sie określemie gnojowoz sam jezdzisz tdi i to jeszcze duzo starszej generacji tak ze licz sie ze slowami

[ Dodano: 03-05-2007, 11:53 ]

mam jeszcze małem pytanko n18 to zaworek od turbo czy od EGR

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 03-05-2007, 11:55 ]

Gnojowóz, traktor, klekot to calkiem normalne okreslenia TDI bez wzgledu na model, rok, system wtrysku, wiec nie wiem skad to oburzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...