Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to samo :kox: a nawet wyżej bo ori 1BA :kox:

chcialem zalozyc ori ale do wczoraj nie bylo chetnych na Eibachy wiec zostaly u mnie :>

ale teraz to jest mega wygodna jazda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz te naklejki "serduszka" pasują idealnie :polew::decayed:

Jakie masz et stalówek? Chowają Ci się tak w błotniczki że strach patrzeć? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz et stalówek? Chowają Ci się tak w błotniczki że strach patrzeć? :naughty:

a wlasnie ze nie bo ET jest 33 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz et stalówek? Chowają Ci się tak w błotniczki że strach patrzeć? :naughty:

a wlasnie ze nie bo ET jest 33 :tongue4:

Ale z dystansem czy wyczaiłeś takie stalówki? :blink::decayed: Gdzie takie kupić? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz et stalówek? Chowają Ci się tak w błotniczki że strach patrzeć? :naughty:

a wlasnie ze nie bo ET jest 33 :tongue4:

Ale z dystansem czy wyczaiłeś takie stalówki? :blink::decayed: Gdzie takie kupić? :decayed:

u siebie wsadziłem dystanse 15mm, na to stalówki et45 (czyli et30) i szału nie ma, więc nie wiem czy gra warta świeczki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz et stalówek? Chowają Ci się tak w błotniczki że strach patrzeć? :naughty:

a wlasnie ze nie bo ET jest 33 :tongue4:

Ale z dystansem czy wyczaiłeś takie stalówki? :blink::decayed: Gdzie takie kupić? :decayed:

na zime tylko i wylacznie bez dystansu i tak jak Slepy powiedzial sa to ori felgi z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime tylko i wylacznie bez dystansu i tak jak Slepy powiedzial sa to ori felgi z B6

i (chyba) nawet z [AVF-a] :cool1:

:naughty:

Kto przejmuje się w zimie felgami (ich rozmiarem) jest według mnie pier**lnięty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najblizszych dniach wystawiam swoje felgi na allegro i planuje na wiosne zakup czegos innego. felgi napewno beda wieksze ale tu mam dylemat czy pakowac sie w 19" czy lepiej beda 18".

moze podpowiecie mi jakie kola pasowaly by do mojego samochodu :) napewno beda malowane na bialo.

zawsze chodzilo mi po glowie aby wlozyc jakies Mercedesy :gwizdanie:

mam jedne kola na oku ktore widzialbym u siebie ale sa one w rozmiarze 19".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam przy okazji oglądania twojego wozidła, jaka cena za 17" :decayed:

szczerze to jeszcze nie mam pojecia :> nawet nie wiem czy sprzedawac je z oponami czy bez bo dwie opony nadaja sie praktycznie do wymiany, a dwie sa w super stanie.

zreszta na garazu lezy mi 8 opon w rozmiarze 225/45R17 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być duża felga to niech jest dużą, a nie... większa od 17"... :polew:

W sensie 19", bo ja miałem 18" i żałowałem, że nie wziąłem większych. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś namiary na te Eibachy?

allegro i inne sklepy internetowe.

ja mam dokladnie takie (w aukcji akurat do A3) http://www.nokaut.pl/oferta/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a3.html

ja bym jej relingi na chrom zamienil

oj nie, nie, nie :>[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 18:21_________________________________________________ostatnio zrobilo sie pare drobnych zmian i oto fotki:

c87021a32b270c9bmed.jpg

509a020ac7b1f769med.jpg

to co sie zmienilo to: brak ramki pod przednia rejestracja, tylna ramka w czarny mat, ramka grilla w czarny mat i wczesniej juz wspomniany wydech czarny mat

czym malowałeś końcówke wydechu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...