Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna :good: felgi ci spasiły

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajniutka ta Twoja A4-ka. :naughty: Pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

elegancka :good: i ten fajowy kolór :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Niechcesz opylic felg? :tongue4: autko gitara :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Niechcesz opylic felg?

zastanawiam sie nad zmiana :gwizdanie:

dzieki za komenty :notworthy:

Opublikowano

wyposażenie :kox: :kox:

te Eibachy to tylko sprężyny? Amortyzatory zostawiłeś seryjne? Ori miałeś 1ba czy 1be? :cool1:

Opublikowano

ładne audi jak się śmiga na tych spreżynach ?? :)

Opublikowano
  • Autor
te Eibachy to tylko sprężyny? Amortyzatory zostawiłeś seryjne?

tak zmienilem tylko sprezyny, amorki to gazowki Sachs ale wkrotce beda Bilstein

jak się śmiga na tych spreżynach ??

bardzo przyjemnie. nie buja jak na serii i nadal ladnie tlumi nasze kochane dziury

Ori miałeś 1ba czy 1be?

tego nie wiem :embarrassed:

Opublikowano

a ja bym jeszcze dołożył ksenony...

Opublikowano

Ori miałeś 1ba czy 1be?

tego nie wiem :embarrassed:

gdyby nie dawało Ci to spokoju to zawsze możesz sprawdzić na naklejce w bagażniku, obok zapasu :wink4:

a ja bym jeszcze dołożył ksenony...

dobrze mówi :good:

Opublikowano
  • Autor

na naklejce mam kod 1BA, co to oznacza?

a ja bym jeszcze dołożył ksenony...

napewno beda ale zbieram informacje na temat ori i hid'ow, czym sie roznia i w co lepiej inwestowac. moze ktos pomoze w tej sprawie? :)

Opublikowano
na naklejce mam kod 1BA, co to oznacza?

1BA = Standard suspension/shock absorption

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32195.0.html

Opublikowano
  • Autor

Reniu :notworthy:

Opublikowano

Tak marudziłem o to zawieszenie, bo na przyszły sezon szykuje u siebie taką zmianę :naughty: Podoba mi się w Twoim aucie że ta gleba nie jest przesadzona i dlatego chciałem wiedzieć czy to jest -30 względem 1ba czy 1be. Masz może jakieś namiary na te Eibachy? :cool1:

Opublikowano

ja bym jej relingi na chrom zamienil :>

Opublikowano
  • Autor
Masz może jakieś namiary na te Eibachy?

allegro i inne sklepy internetowe.

ja mam dokladnie takie (w aukcji akurat do A3) http://www.nokaut.pl/oferta/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a3.html

ja bym jej relingi na chrom zamienil

oj nie, nie, nie :>[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 18:21_________________________________________________ostatnio zrobilo sie pare drobnych zmian i oto fotki:

c87021a32b270c9bmed.jpg

509a020ac7b1f769med.jpg

to co sie zmienilo to: brak ramki pod przednia rejestracja, tylna ramka w czarny mat, ramka grilla w czarny mat i wczesniej juz wspomniany wydech czarny mat

Opublikowano

Bardzo ładnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczorajsza mala przymiarka :naughty:

9cb6ab7b5573c39amed.jpg

Miron :notworthy:

Opublikowano

Arek!!:) pełen kozak!!:) niech juz zostana te koła u CIEbei :):evil:

Opublikowano
  • Autor

takie sobie fotki z ostatnich wakacji

7ecc223dead7fb8fmed.jpg

e2f96bef8dd37a03med.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.