Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie informacje wyswietla wam FIS


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Po lifcie czyli znaczy ze jak sobie zakupie licznik po lifcie to mi bedzie dzialac ?? :P Bedzie trzeba kombinowac z immo czy juz nie??

nie wie i nie chcę Cię wprowadzić w błąd... wiem tylko że mają to te po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Dołączę się do temau i powiem że pojawia się jeszcze coś takiego ja "km\h" w kółeczku a na dole kółka jast "2". Jest to zaprogramowana prędkość przy której wyświetla się ów znaczek informując nas że przekraczamy już tą prędkość.

Mam jednak jedno pytanie. Jest jeszcze coś takiego jak opisałem powyżej z tą jednak różnicą że zamiast tej "2" na dole tego kółka jest "1" na górze po lewej stronie kółka. Czy ktoś wie co to jest ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zaprogramować sobie dwie prędkości, przy których będzie wyświetlana taka informacja. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zaprogramować sobie dwie prędkości, przy których będzie wyświetlana taka informacja. :cool:

ale jak zaprogramować tą drugą?? bo pierwszą to nie ma problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonym zapłonie nacisnąć lewy cycek (tzw. przycisk kontrolny) - zaświeci się licznik kilometrów. Ponownie nacisnąć i przytrzymać dwie sekundy - pokaże się aktualny poziom ostrzegania o przekroczeniu tej drugiej prędkośći. Potem na manetce, przełącznikiem funkcji FIS mona ją zmieniać w odstępach co 10 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Wy tu gadacie o danych z wyświetlacza komputera a ja wogóle nie mam pojęcia jakie są jego możliwości i która dzwignią sie je przestawia (teraz wiem, że robi się to wycieraczkami.

Może ktoś opisze mi te funkcje i sposób przestawiania - mam przecież dopiero to auto (A4 1.8 T Qattro z 2001r.) od 2 tygodni - przecież nie z salonu, no i oczywista bez instrukcji (dodam, że wyprodukowany na rynek amerykański) :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...