Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak się Wam jeździ na kołach 235/35/19 ?


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

OK zmieniamy temat 18 tek nieaktualny wiec zastanawiam sie jak sie wam jezdzi na 235/35/19 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie wejdzie :good: ET30 jest problematyczne i przy tym rozmiarze na bank już tył nawet wychodzi, ale 35 powinno być ok. Tył będzie na styk, a z przodem, to można polemizować. Do B6 bym nie założył :gwizdanie:, ale może w B7 jest więcej miejsca.

Tak jak napisał miron - tył będzie ok, a za przód bym głowy nie dał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a to jest o tyle wazne mi pozniej przegladau nie podbija i bede mial porobione.Chyba odpuszczam temat :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w PL to nie problem kidys mialem kola ktore z przodu dosc sporo wystawaly i przechodzily bez problemu ale tu gdzie miezakam taki numer nie przejdzie.

Jdeyna mozliwosc sprawdzenia tych felg to po kupnie , i to nie tylko to bo musial bym kupic do nich opony a to kolejne 1-1,5 K i to wszystko po to tylko zeby sie okazalo ze wystaja ...... sezon i tak sie juz prawie konczy bede szukal kolejnych okazji.Byla jedna , czaly komplet z nowymi opnami za 2,5 K.Niestety koles nie pamietal ET a byl za granica i nie mial jak sprawdzic.Niestety soznilem sie godznie moze dwie i poszly :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w B5 i szerokosc tez masz 8,5 cala ? jaka szerokosc opon 235 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi zerknij tu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_2454018_do_a4-t89246.0.html;msg1015766#msg1015766

Trzeniu tu pisze że u siebie w B6 ma 245x40x19 i ET35 i no problemo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENOiX ale nie pisze ile cali szerokosci :) problem w tym ze jesli ta felga bedzie wystawac chodz milimetr poza obrys blotnika to mi nie podbija EU kontrol czyli badania technicznego :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi dzisiaj patrzyłem u siebie przez 15 min. i dalej nie wiem co Ci jednoznacznie odpowiedzieć. Niby jest u mnie już tak na styk, może 2 mm nic by się nie stało ale 6mm :mysli: chyba bym nie ryzykował.

Oczywiście wsadzić się da, pojechać autko też pojedzie - ale jeżeli wszystko ma być jak być powinno to osobiście patrząc na swoje autko w chwili obecnaj na przód nic bardziej wystającego bym nie zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 dziekuje ci bardzo !

Sprawa sie jednak chyba rozwazala bo jedna felga byla kiedy peknieta i jest spawana wiec odpadaja z miejsca.

Ale co by ci nie bylo tak latwo to dalej cie pomecze :naughty: ........ :)

........powiedz mi jak ci sie jezdzi na tych 19 ? daje jakos rade ? bo nie powiem auto bez porownania lepij wyglada !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - śmigałem 2 lata na 18 i teraz na 19 jakiejś mega różnicy nie ma.Napewno w jakimś % jest twardziej ( bo mniej gumu to mniej gumy ) ale jakoś mega tego nie czuję.Kiedyś 19 to był dla mnie mega rozmiar - teraz śmigam na 19 i jadąc nawet o tym nie myślę - jadę tak samo jakbym miał 18.

Furka służy mi głównie do rodzinnych wypadów i dojeździe do pracy 2km ( choć też nie zawsze ).

Może gdybym śmigał jako przedstawiciel handlowy po całej polsce i robił 30-40 tyś km rocznie śmigałbym na 17-18 ale w mojej sytuacji 19 nie jest zła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi nie sądze by nawlekał 245 na 8" pewnie szerokość 8,5" ale pewności nie mam trzeba by go zapytać

też jestem ciekawy jak się jeździ na 19" ponieważ planuję przesiadkę z 18" na przyszły sezon... trzeba też pamiętać że opony mają różna twardość i np. taki sport maxx dunlopa jest bardzo twardy a takie Pirelli PZero Nero czy Rosso już nie... i komfort przy tym samym profilu, wielkości i szerokości jest inny...jeśli mogę się podpiąc do do Twojego pytania turdzi to chciałbym zapytać jakie macie oponki na 19?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENOiX ale nie pisze ile cali szerokosci :) problem w tym ze jesli ta felga bedzie wystawac chodz milimetr poza obrys blotnika to mi nie podbija EU kontrol czyli badania technicznego :no:

Aż tak rygorystycznie to sprawdzają? :shocked:

[...] ...... sezon i tak sie juz prawie konczy bede szukal kolejnych okazji.Byla jedna , czaly komplet z nowymi opnami za 2,5 K.Niestety koles nie pamietal ET a byl za granica i nie mial jak sprawdzic.Niestety soznilem sie godznie moze dwie i poszly :evil:

Co do okazji to chyba teraz zbliża się okres kiedy będzie można trochę taniej kupić jakieś fajne fele i opny? :mysli: Tak jak mówisz sezon się kończy więc bez pośpiechu. :good: Ja też myślę o zmianie ale już na wiosnę a w porze zimowej jakiś zakup. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...