Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Długo oczekiwany Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po długim oczekiwaniu nadszedł dzień zakupu A4 :)

Rok 1998, kolor ciemny grafit metalik (orginalny)

Wyposażenie:

elektryczne lusterka

elektryczne szyby x2 (już x4)

climatronik (100% sprawny)

kierownica S-line

ciemna podsufitka

poduchy x4

sdc11074b.jpg

sdc11075qnt.jpg

sdc11078.jpg

Co do pierwszych zmian... lampki zespolone czekają na jutrzejszy montaż,

myślę co zrobić z tym grillem, czy dołożyć znaczek czy dać polifta/S4

boczne kierunki też będą zmienione

W miare upływu czasu i przyrostu gotówki będą następne zmiany :)

Czekam na Wasze opinie i sugestie :naughty:

Opublikowano

:hi: Witam.

Kolorek rewelacja... i widzę masz dobry kierunek modów , także powodzenia :good: :good: :good:

Myślę że kółka trzeba by większe dać ale to wiadomo , jak będą pieniążki :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kółko i zawias jest rzeczą obowiązkową tylko jak wiadomo nie tanią i nie od razu :polew:

Body od S4 także :pali::yeee:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 22:28_________________________________________________jakie proponujecie dać boczne kierunki?

Opublikowano

MTuning za 39 zł :kox::naughty::decayed:. Są na Allegro

Opublikowano

MTuning za 39 zł :kox::naughty::decayed:. Są na Allegro

Niee, one wyglądają jak "sterczące sutki" .Najlepsze są białe od skody.

Grill od esy jest ładny ale swoje kosztuje a poliftowy to za trochę ponad stówkę można kupić. Miałem podobny dylemat i zdecydowałem się na poliftowy.

Możesz też wypolerować wydech.

Ogólnie to ładne auto (mimo, że avant :wink4:) i plany w dobrym kierunku :good:

Opublikowano

W B5 nie bylo s-lina wiec skad ta kierownica ?? :mysli:

Opublikowano

Właśnie o te kierunkowskazy mi chodziło :naughty::decayed::wink4:. Wcześniej miałem takie wystające, które parowały i były do d*py :disgust::angry::wallbash:, a te są bardzo dobre :>.

Opublikowano

W B5 nie bylo s-lina wiec skad ta kierownica ?? :mysli:

Z tym s-linem to jest ciekawa sprawa.

Od 97 w B5 była możliwość zamówienia pakietu sport lub jego elementów. Btw też mam taką kierownicę.

Kierunkowskazy ze zdjęcia będą się bardzo odznaczać. Te będą lepsze:

mlkierunek_b2.jpg

Opublikowano

:hi: Witam.

Kolorek rewelacja... i widzę masz dobry kierunek modów , także powodzenia :good: :good: :good:

Myślę że kółka trzeba by większe dać ale to wiadomo , jak będą pieniążki :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdrawiam :hi:

:good: :good: :good:

Super !!!

Opublikowano
  • Autor

No, przednie lampki z kseniami już na miejscu :kox: jutro cykne fotki i wrzuce

efekt :radocha:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 23:19_________________________________________________po demontażu starych lamp i zderzaka...

sdc11082l.jpg

sdc11086.jpg

nowe lampy :gwizdanie:

sdc11092.jpg

sdc11093.jpg

sdc11095x.jpg

sdc11096y.jpg

Ksenio 6000K

sdc11099q.jpg

Postojówki LED

sdc11103r.jpg

Opublikowano

Zamontuj jakiś gril, bo ten siatex troszku wieśniacki. :>

Opublikowano

Lampki fajnie świecą :> :naughty::kox:, a o spryskach myślałeś ?

Opublikowano
  • Autor

grill będzie zmieniony jak już wcześniej pisałem :tongue4:

właśnie... nie wiecie co są warte zamienniki do polifta? mowa o grillu :przebiegly:

o spryskach myślałem i będą dopiero w zderzaku z eSy :naughty: (w planach na przyszłe lato :rolleyes:)

Opublikowano

Dobra robota. :good: :good: :good:

Ładnie się prezentują światełka.

Opublikowano
  • Autor

miał ktoś doczynienia z zamiennikiem grilla z polifta? na alledrogo jest ich troche... a ori nie umie znależć w dobrym stanie :wallbash:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kolegi z Piaskownicy :> no ładny okaz tej A4 zadbana-widziałem na żywo :) moja jeszcze poczeka na wyjazd. Hmm ori to ori :good: Słuchy chodzą że nierząd w pon będzie czyniony :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no ja ciągle czekam na wyjazd Twojego jajeczka :tongue4:

dobrze słuchy chodzą :polew: w poniedziałek zmienimy rozrząd, filtry i zalejemy nowym oilem :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 22:28_________________________________________________witam po "krótkiej" przerwie :hi:

zima zimą więc czas pomyśleć co tu zmienić na lato :gwizdanie:

grill już zmieniłem na polifta, boczne kierunki też są już białe :)

jako że ori 15" przeznaczyłem na zimowe buciki trzeba zacząć rozglądać się za czymś na lato...

jakie modele 18" polecacie poza eSkami?

Opublikowano

rs6 :naughty:

wrzuć forty bo z grill i lampy na pewno zmieniły wygląd

Opublikowano
  • Autor

wrzuce tylko najpierw trzebaby było troszke autko umyć... :gwizdanie: a pogoda jaka jest to wiadomo :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.