Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jakie silniki 1.8 były w B7 ?


@vant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mylisz się w b7 jeszcze montowano 1,8T ("zwykły") ze 165KM.

BFB - 163KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 2005 znajdzie się 1,8T.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 21:01_________________________________________________A czemu pytasz?

Bo biorę pod uwagę zakup również auta z takim silnikiem 1.8T bo 1.8 TFSI to droższe niż diesle. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście (ale jest to moje zupełnie subiektywne stwierdzenie - to dla tych "wrażliwych") wolałbym benzyniaka. Mam kolegę, który ma VW Passat'a (2005) w dieslu i co jakiś czas przyjeżdża do domu na lawecie - a dodam, że koleś zajmuje się projektowaniem instalacji i musi dość często wyjechać w Polskę. Co prawda nie wykluczam małej fachowości jego mechanika, który może i chrzani robotę, ale też nie można wykluczyć kiepskiej jakości paliw w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro i na mobile model B7 z silnikiem 1,8T jest, że tak się wyrażę "rzadkością" - jest ich stosunkowo mało.

bo to są najlepsze silniki :evil: miałem, upalałem, sprzedałem. ale z żalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tego co czytam to prawdopodobieństwo, kupienia normalnego sedana A4 B7 2005-2006 w automacie z normalnym silnikiem 1.8T ( nie żadnego FSI czy TFSI ) jest bliskie 0...:(((

Mam pytanie i prośbę zarazem, czy Audi A4 w nadwoziu sedan B7 w automacie ze zwykłym silnikiem 1.8T były produkowane w latach 2005 - 2006 ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolego 1,8 T- 163 KM, z 2005 B7 qauttro z oznaczeniem BFB,jestem mega zadowolony,wiem że znaleść taką to mega szczęście.ale życzę sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy normalnej jeżdzie w mieście to jak jest zimno teraz 11-12 literków,jak depniesz to nawet 15,a na trasie to 8-9 lpatrz że ja mam quattro to zawsze troszkę więcej, ja mam manual i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed:ogolnie silnik 1.8t BFB byl produkowany do 2008? roku ;) u mnie w automacie spalanie trasa 6.9-7.5 litra przy jezdzie miedzy 100-140km miasto 9.5-10l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie spodziewałem, mój czołg bierze jakieś 22 gazu, tak, że w tej chwili 100 km kosztuje mnie 70 dych, a to juz przesada...[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 22:50_________________________________________________

ogolnie silnik 1.8t BFB byl produkowany do 2008 roku ;) u mnie w automacie spalanie trasa 6.9-7.5 litra przy jezdzie miedzy 100-140km miasto 9.5-10l

10 po mieście... :) a jak Ci sie spisuje multitronic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi dziala mi rewelacyjnie:) ostatnio bylem u bartka-s aby sprawdzil all i ponownie wymienil oleje w skrzyni i dyferencjale itp ;) jak sie dba to dzialac bedzie lata :) To moje drugie auto z Multi i niezamienilbym tej skrzyni na inna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...