Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ba-wczoraj z kielc na avi jechałem i nawet trafiłem-Michał a jedziesz do Małżonki dzisja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka została zaciągnięta do ostrowieckiego świata wiec jak się nie rozchorujemy bardziej (uwaga na Nowacka i Jacka oni roznoszą "madziarską zarazę") to wpadniemy na spota w pon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam katar-już wiem skąd-z mały opóżnienjiem

Moja małżonka została zaciągnięta do ostrowieckiego świata wiec jak się nie rozchorujemy bardziej (uwaga na Nowacka i Jacka oni roznoszą "madziarską zarazę") to wpadniemy na spota w pon.

to jak Masłżónka jest to nie będę Ci dzisiaj głowy zawracał-ale chciałbym sprawdzić doładowanie i ogólnie inspekcję zrobić-trzeba będzie Jaska pomęczyć jak na Kielce nie polecę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2cdcokl.jpg

03.10.2010 Bałtów, niedziela godzina 12

W dniu 03.10.2010 w niedzielę o godzinie 12, na nowym parkingu JuraParku w Bałtowie odbędą się pierwsze urodziny VAG OSTROWIEC. Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut grupy VAG do udziału w imprezie.

Spotykamy się o godzinie 11 na stacji Orlen przy ulicy Bałtowskiej, by o godzinie 11:30 wyruszyć kolumną w stronę Bałtowa (Prosimy o względne ustawianie się wzdłuż ulicy Zbożowej, tak by nie blokować ruchu na stacji benzynowej)

Poniżej mapka dojazdowa do stacji Orlen:

1ab4dcfaf1d9ec6b.th.jpg

Szczegóły dotyczące imprezy:

- koszt parkingu wynosi 5 zł od auta

- wjazd tylko dla aut grupy VAG (VW, Audi, Seat, Skoda [no chyba że trafią się jeszcze inne VAG-i np. Porsche :P )

- grill i jedzenie we własnym zakresie, jest też kilka punktów gastronomicznych na terenie JuraParku

- tym razem brak konkurencji - zamiast rywalizacji, integracja i dobra zabawa, czyli chillout'ujemy się na całego :)

- prezenty mile widziane :D

Co w ofercie JuraParku na terenie którego odbędzie się event:

- Zwiedzanie Parku Dinozaurów

- Muzeum

- Zwierzyniec

- Kino 5D

- Park Rozrywki

- Rollercoaster

- Ośrodek Jazdy Konnej

- i wiele wiele innych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

Poniżej mapka JuraParku z zaznaczonym miejscem naszej imprezy:

288pclj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i który próbował sposobu Łukasza??

jak zdrowie przed spotem? ja dzisiaj w pracy siedzę :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 14:37_________________________________________________wytrwa ktoś do 22?? może ktoś z Vagiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: doszły mnie słuchy że nikt się nie pojawił na SPOCIE?!

Michał ma żonę w domu więc jest w 50% usprawiedliwiony ale reszta :rant: :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek :bicz3:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________wszyscy dzisiaj macie po ruzdze :polew: :polew: :polew: czuje się jak Pani FRAU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...