Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszego chłopaki w NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bedę u was 10.01 mam nadzieje ze bedzie jakieś spocisko ?

A co do waszy pytań to Krawcu - Sonda lambda ma zdecydowany wpływ na spalanie ale w obecnych warunkach to nie licz eko jazdę przy obecnej cenie paliwa i panującej pogodzie + do tego niesprawna sonda = spalanie +30%

Dudi - kierownica powinna pasować ale weź pod uwagę kwestię airbagu (trzeba dokupić a jak jest to i tak podłaczenie moze byc wyłącznie na twoja odpowiedzialność )- chyba ze ci nie potrzebny hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tego airbagu nie podłaczycie on jest 2 stopniowy ma 2 wtyczki a w każdym z waszych samochodów jest airbag 1 stopniowy z jedną wtyczką. Mozna kombinować bo piszą o tym na forum ale to tak samo mądre jak jazda z 2 śrubami w kole albo sie uda albo ryja airbag obije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tego airbagu nie podłaczycie on jest 2 stopniowy ma 2 wtyczki a w każdym z waszych samochodów jest airbag 1 stopniowy z jedną wtyczką. Mozna kombinować bo piszą o tym na forum ale to tak samo mądre jak jazda z 2 śrubami w kole albo sie uda albo ryja airbag obije

dobrze bo i tak kasy nie mam-kupie sobie jakiś mebel na to konto :polew::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze bo i tak kasy nie mam-kupie sobie jakiś mebel na to konto

DYWAN :>

i żyrandole (chociaż mi osobiście gołe żarówni nie przeszkadzają :polew: )[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________Panowie czym odtłuścić szyby od środka auta??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...