Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dudi

2. Nowacek

3. cajun

4. mm.max

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Tyle było zapału ile numerków na liście wiec co z innymi chętnymi??????????????????????[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 11:05_________________________________________________

Na spocie wynikła kwestia węgierskich pieniędzy i płacenia kwotami z kilkoma zerami. Zerknijcie na to:

amount.jpg

Pewnie można za to kupić bochenek chleba...

Ciekaw rzeczy na wikipedii pisza na ten temat:

Inflacja w Zimabwe 516 trylionów (516 000 000 000 000 000 000) procent w stosunku rocznym[

Ceny w Zimbabwe podwajają się co 1,3 dnia (31,2 godziny)

w 2008r. 1 złoty polski był wart 8 miliardów dolarów zimbabweńskich

Od 1 sierpnia przeprowadzona zostanie denominacja dolara Zimbabwe w proporcji 10 miliardów:1. Jednym z powodów podjęcia decyzji o denominacji był problem z systemami informatycznymi bankomatów, które nie zostały zaprogramowane do obsługi kwot posiadających olbrzymią liczbę zer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednym z powodów podjęcia decyzji o denominacji był problem z systemami informatycznymi bankomatów, które nie zostały zaprogramowane do obsługi kwot posiadających olbrzymią liczbę zer

To oni tam mają bankomaty? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni tam mają bankomaty?

Pewnie wypłacały całymi walizkami. Jakbys chciał tam tak balować jak Krzysiu to pewnie musiałbyś mieć ze sobą tablicę przelicznikową aby zorientowac sie ile zer trzeba zapłacić za piwo czy panienkę[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________http://allegro.pl/unc-10-20-50-100-trillion-zimbabwe-komplet-unc-i1391207327.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge Jacus podlaczyc tego routera , kiepski ze mnie haker :no:

daj jakąś flotę tego rutera to może coś się pokombinuje , co do wypadu na gokarty ja odpadam bo jadę w piątek rano autokarem na targi do wa-wy na dwa dni ,ale jak coś to będę dzwonił wrazie czego więc nie zapominać tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek rano autokarem na targi do wa-wy na dwa dni ,ale jak coś to będę dzwonił wrazie czego więc nie zapominać tel :)

No to akurat wieczorem chyba znajdziesz chwile. Daj znac to cię zgarniemy skąd trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak ogarnę temat z noclegiem i planami wieczornymi to zadzwonię

już to widzę-tam będzie wesoły autokart pewnie jechał-do wieczora Chłopak nie będzie wiedział co się dzieje :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki to o kturej wyjazd , i czym jedziemy :naughty: nie moge sie doczekac :drool: :drool:

Ale się nakręcił na te gokarty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu dopiero bedzie zabawa... Wyjazd ok. 17 ?

Moze Nowacek zadzwoń zapytaj sie czy nie ma jakiejś wiekszej rezerwacji zebysmy nie czekali jak ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dudi

2. Nowacek

3. cajun

4. mm.max

5. sybi

6.Silver

Szykuje się mocna grupa pod wezwaniem :oklaski: :ad: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________Co do transportu: jadę samochodem, ale zostaję w Warszawie do soboty, więc bez drugiego pojazdu się nie obędzie.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________I jeszcze coś: GT5 i sprawdzenie z rzeczywistością:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy konkrety o 17 gdzie zbiorka i czym jedziemy kto sie deklaruje ze swoim pojazdem :gwizdanie: nie wstydzic sie :wink4: Widze ze jest nas 6 wiec musz byc 2 fury albo jakis vanik 7 osobowy . Bo czas u cieka i w koncu nic z tego nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 09:40_________________________________________________a moze byscie po mnie podjechali bo i tak bedziecie jechac przez Rudnik :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________kierowcy stawiam piwo za fatyge :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 10:13_________________________________________________ Panowie bylo super ,oprucz mojej niedyspozycji :sick3::polew: . Jeszcze raz przepraszam i dzieki za wyrozumialosc :notworthy: . Troch mnie z kolowalo na tych zakretach , nastepnym razem zabieram zone bo mi zyc nie dala ze ja nie zabralem :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...