Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Lubicie Adrenalinkę

Zapraszam kiedyś ze mną do Masłowa na Klonówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak z poniedziałkiem ???

gdyż wymyślili jakieś to święto....i wypada ono w dzień naszych spotkań, a więc może być tłoczno wszędzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jakie plany ??? DG jak zwykle....czy powtoreczka z poprzedniego tygodnia ??? :cool1::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoja połówką mogę świętować po spocie.Jestem otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było spota to może jutro coś zorganizujemy ????

Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jutro pasuje jak najbardziej

P.S ...Opatowska policja zaskoczyła mnie podwójnie minionej nocy :polew:

1) Nie wiedzą, że światła doświetlania zakrętów istnieją ...."dlaczego Pan jeździ na halogenach" ( łapanka była zaraz po skręcie na skrzyżowaniu) po wytłumaczeniu sprawy, odp. 'pana władzy' brzmiała "skoro to automatyczna konstrukcja to dlaczego jeden się świeci tylko?jeden musi mieć pan nie sprawny" :polew:

2) ale za to posiadają te nowe wykrywacze %%% :cool1: ..."prosze chuchnąć w kierunku alkomatu nie dotykając go" :naughty:

Przegoście... co najlepsze...chcieli prawo jazdy pasażerki ale zapytałem "dlaczego?" i wyraziłem swoją niechęć ku temu więc z tego powodu zapewne musiałem "chuchać nie dotykając" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie??? :mysli:

ja ostatnio tak sobie plan pracy układam że jak mam pierwszą zmianę przyjeżdzam dopiero we wtorek do Ostrowca-tak jak dzisiaj. jutro może dałbym radę się pojawić :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem ale zaprosila mnie zona , nawet nie bylo gdzie usiasc . Wszystko zajete albo zarezerwowane , a co do jutra to moze byc dobry pomysl i jestem na tak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jutro pasuje jak najbardziej

P.S ...Opatowska policja zaskoczyła mnie podwójnie minionej nocy :polew:

1) Nie wiedzą, że światła doświetlania zakrętów istnieją ...."dlaczego Pan jeździ na halogenach" ( łapanka była zaraz po skręcie na skrzyżowaniu) po wytłumaczeniu sprawy, odp. 'pana władzy' brzmiała "skoro to automatyczna konstrukcja to dlaczego jeden się świeci tylko?jeden musi mieć pan nie sprawny" :polew:

Nasi czasami nie są lepsi... Kiedyś mnie zatrzymali na ul. 11. Listopada, akurat wracałem z myjki. Po spisaniu danych jeden z mundurowych inteligentnie zauważył: "A co panu tak płynie spod tego samochodu?" (lekki spadek był). No to odpowiadam, że właśnie byłem na myjni, więc woda. A on na to: "A... czemu tak dużo?" W tym momencie się poddałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...