Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

A i znalazłem kolesia w Ostrowcu,który piaskuje/szkiełkuje felgi i maluje proszkowo. :>

Możesz podac jakieś namiary na niego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A i znalazłem kolesia w Ostrowcu,który piaskuje/szkiełkuje felgi i maluje proszkowo. :>

Możesz podac jakieś namiary na niego??

ul.Noskowskiego 3 Ostrowiec

tel.41 2654595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna dolaczyc do ekipy ostr majac TOP?

zapraszamy :wink4:

Krawcu-odezwaliśmy się jako dwaj najbardziej aktywni i ze 100% frekwencją na spotach.

kolego daj foto auta-prawie codziennie jadę przez opatów-jak Cię wypatrzę zostaniesz ofcjalnie wytrąbiony :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna dolaczyc do ekipy ostr majac TOP?

Zapraszamy w poniedzialek , najprawdopodobniej jak zwykle DaGrasso o 19 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to ja tam sie do Baltowa nie wybieram , jak macie jakies plany zwiazane z wyjazdem to dajcie znac zebym darmo nie jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze liczę to jak dobrze pójdzie to jest 5 audi 3 leony,golf V i cordoba :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala widze na wiosne każdy na nowych kołach będzie :evil:

A ja właśnie dziś swoje pomalowałem :gwizdanie:

nie wiem co z tego wyszło ale się okaże...jak będą na aucie :cool1:

co do poniedziałku to właśnie coś myśleliśmy wyskoczyć do bałtowa....

zawsze to jakieś urozmaicenie....do tego będzie parę osób stawiających swoje pierwsze kroki na nartach (nie tylko faceci) więc trzeba wykorzystać zime póki jest :gwizdanie:

ci nie jeżdżący na nartach też bez obaw stawiać się na spocie... :hi:

do tego obok stoku robią naprawdę good pizze...więc można by dotrzymać poniedziałkowej tradycji jedzenia pizzy :cool1:

ale co wy na to ??? :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o ktorej sie wybieracie do bałtowa ?

[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 15:25_________________________________________________

Panowie posiadający już dzieciaki lub też wujostwo chcące zabrać juniorów na niezapomnianą imprezę a przy okazji wspomóc ideę charytatywną....Zapraszam na organizowany już niebawem przeze mnie pod szyldem stowarzyszenia bal charytatywny dla dzieciaków:)

Szczegóły poniżej ;)

POSTER2.jpg

Zapraszamy na I Bal Charytatywny dla dzieci z cyklu „Zamykamy Karnawał- Otwieramy Serca”.

Pierwszy taki bal w naszym mieście to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych i Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron.

Celem balu jest przede wszystkim dobra zabawa i radość na twarzach najmłodszych jego uczestników. W trakcie balu odbędzie się licytacja prac plastycznych, w tym projektu plakatu autorstwa Norberta Rasińskiego. Liczymy na wysokie datki i ofiarność zaproszonych gości. Zachęcamy również do zakupu specjalnych cegiełek o wartości 15 zł, które będą jednocześnie biletem wstępu na bal. Cegiełki można nabyć tuż przed balem oraz w Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron przy ul. Sandomierskiej 26a. Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc dla Natalki Śmieszek. W trakcie balu zapewniamy również poczęstunek, konkursy i kącik zabaw dla najmłodszych.

Więcej informacji pod nr tel. 511- 225-654 oraz mailowo

[email protected]

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y

ja sie wybieram z Mają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o ktorej sie wybieracie do bałtowa ?

[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 15:25_________________________________________________

Panowie posiadający już dzieciaki lub też wujostwo chcące zabrać juniorów na niezapomnianą imprezę a przy okazji wspomóc ideę charytatywną....Zapraszam na organizowany już niebawem przeze mnie pod szyldem stowarzyszenia bal charytatywny dla dzieciaków:)

Szczegóły poniżej ;)

POSTER2.jpg

Zapraszamy na I Bal Charytatywny dla dzieci z cyklu „Zamykamy Karnawał- Otwieramy Serca”.

Pierwszy taki bal w naszym mieście to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych i Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron.

Celem balu jest przede wszystkim dobra zabawa i radość na twarzach najmłodszych jego uczestników. W trakcie balu odbędzie się licytacja prac plastycznych, w tym projektu plakatu autorstwa Norberta Rasińskiego. Liczymy na wysokie datki i ofiarność zaproszonych gości. Zachęcamy również do zakupu specjalnych cegiełek o wartości 15 zł, które będą jednocześnie biletem wstępu na bal. Cegiełki można nabyć tuż przed balem oraz w Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron przy ul. Sandomierskiej 26a. Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc dla Natalki Śmieszek. W trakcie balu zapewniamy również poczęstunek, konkursy i kącik zabaw dla najmłodszych.

Więcej informacji pod nr tel. 511- 225-654 oraz mailowo

[email protected]

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y

ja sie wybieram z Mają :good:

zatem do zobaczenia Krawcu najpóźniej na balu :) namawiam do zapraszania znajomych z dzieciakami ;)

Co do jutra...na bałtów mogę ruszać...jako degustator grzanego wina oraz pobliskiej pizzy tak chwalonej przez nowacka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...