Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie jaka kase sie robi na kaloszach :naughty::polew:

Jak by ktos potrzebowal ON to dajcie znac bo ja siedze w branzy paliwowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić ten środek co w deszcz bez wycieraczek się jeździ :)

Środek mam , testuję go dzisiaj ( bo do tej pory tylko na karoserii go woziłem ) i jedna mała uwaga - nie nadaje sie do miasta, ale za to na obdownicy się już sprawdza. Żeby działał trzeba minium 60km/h jechać i musi padać a nie siąpić.

Jak by ktos potrzebowal ON to dajcie znac bo ja siedze w branzy paliwowej

- no już zapomniał o koledze co mu mówił że ma opakowania nawet na wiekszą ilośc i jest chętny brać każde ilości. Ja potrzebuję :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mógłby mi ktoś vag podpiąć we wtorek przed 14? :embarrassed:

może na spot podjadę ale to tak 50/50 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja wysoka dziś , ja nawet dwa razy byłem :kox:

Prezesie nagana będzie miałeś być!!Tylko jedna opcja zostaje :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddam się karze :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Krzysiu widziany dzisiaj w Opatowie jak w str Kielc wyjeżdzał- Ciekawe czy Cię pamiętają w Opatowie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddam się karze :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Krzysiu widziany dzisiaj w Opatowie jak w str Kielc wyjeżdzał- Ciekawe czy Cię pamiętają w Opatowie :>

faktycznie byłem tego dnia w tamtym rejonie w godzinach dopołudniowych. Już trzeci klubowicz mówi, że mnie widział na trasie, natomiast ja... :embarrassed: Sztuką jest widzieć więcej, niż tylko drogę przed sobą :notworthy: Proszę następnym razem o klakson, abym się rozbudził :>

Przygoda z niebieskimi miała miejsce w tamte wakacje, ale myślę, że Panowie z KPP Opatów mnie pamiętają i to b.dobrze :polew: Ostatnio poznałem dziennikarkę z wybiórczej :naughty: Chciała opisać moją przygodę, nie zgodziłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie byłem tego dnia w tamtym rejonie w godzinach dopołudniowych. Już trzeci klubowicz mówi, że mnie widział na trasie, natomiast ja... :embarrassed: Sztuką jest widzieć więcej, niż tylko drogę przed sobą :notworthy: Proszę następnym razem o klakson, abym się rozbudził :>

Przygoda z niebieskimi miała miejsce w tamte wakacje, ale myślę, że Panowie z KPP Opatów mnie pamiętają i to b.dobrze :polew: Ostatnio poznałem dziennikarkę z wybiórczej :naughty: Chciała opisać moją przygodę, nie zgodziłem się

Było ich obsmarować a co oni życia nie umilają kierowcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE teraz prawie codziennie jeżdzę Kielce-OSTROWIEC więc jak ktoś by chciał coś z ASO itp walcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...