Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

to początek zimy do du.. Panie :confused4:

Przesadzasz - teraz już przynajmniej będzie z górki :decayed:

Ja na razie zaliczyłem tylko zakopanie się na parkingu w zmarzniętych koleinach :>

Dudi - pain(t)ball byśmy urządzili w Rudce Kościelnej, tam organizatorzy mają do dyspozycji budyneczek przystosowany do celów wojenno-malarskich :naughty: Pewnie jechalibyśmy z Ostrowca na kilka samochodów - najlepiej maksymalnie zapełnionych, bo jest koncepcja, żeby potem przy jakimś ognisku zasiąść z kiełbaskami i paliwem rakietowym :drinks:

Ale jencow nie bierzemy odrazu rozstrzelamy na polu bitwy bedzie z powrotem luzniej :kox:

Panie Tomku dzięki za propozycję -poleciałem ma te pół godzi-i liczyłem na to rondo :wink4: :wink4: :wink4:

Prezes przyznaj się,że poleciałeś na żółty sportowy samochód :drool:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 14:17_________________________________________________

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

:embarrassed: :embarrassed: Nie dalem rady wyjechac z podwotka najpierw zakopalem sie zony samochodem a puzniej swoim :wallbash: co najgorsze zsunelo mnie na ogrodzenie i przerysowalem cale drzwi u zony w samochodzie a zona dzisiej rano jak wyjerzdzala rozjeb..a drzwi z drugiej strony .

A co do pindbala to jak bede w domu to chetnie bym sie wybral :kox: a gdzie to jest :wink4:

to początek zimy do du.. Panie :confused4:

Jedno co mnie pociesza to to ze to nie moj samochod tylko zony a ona moze takim jezdzic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yea wreszcie po 2 dniach wsiadania i wysiadania przez tylne drzwi z samochodu wygrałem bitwe z zamkiem i dzisiaj bez problemu sie otworzył (człowiek nie zdaje sobie sprawy jaki to luxus :polew: ) wystaczyło troche smaru w sprayu :good: i demolka tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisija cały ranek próbuję się dostać do garażu po zimówki :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do paintbola to jade w sobote na zawody w strzelaniu znp ale i tak bym w taki mroz sie raczej poddał bez walki :)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 08:36_________________________________________________

a ja dzisija cały ranek próbuję się dostać do garażu po zimówki :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szkoda ze nie wiedziałem podrzucił bym ci szufle jadac do pracy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do paintbola to jade w sobote na zawody w strzelaniu znp ale i tak bym w taki mroz sie raczej poddał bez walki :)

Maciek z takim podejściem Dudiego walczyłbym do końca :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 08:38_________________________________________________moim głównym przeciwnikiem jest zamek wewnętrzy który ktoś zamknął nie będę wnikał kto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: skubaniutki jak się zaparł tak nie chce mnie wpuścić- złośliwa bestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimówki i jakaś masakra jest- lekki gaz i już bokiem idę :kox: :kox: :kox: :kox:

Novaczek dzisja trąbiłem na Twojego staruszka-myślałem że to TY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimówki i jakaś masakra jest- lekki gaz i już bokiem idę :kox: :kox: :kox: :kox:

Novaczek dzisja trąbiłem na Twojego staruszka-myślałem że to TY.

Już sobie wyobrażam myśli Novackowego ojczulka:

- No co za chamstwo tymi ałdicami jeździ, człowiek jedzie spokojnie, a tu trąbią jeden z drugim! :polew:

I dla fanów Gran Turismo 5:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimówki i jakaś masakra jest- lekki gaz i już bokiem idę :kox: :kox: :kox: :kox:

To może to masz drugi komplet letnich oponek a nie zimówki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak wielosezonowe 13" zero problemów :tongue4:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 08:50_________________________________________________moze ktos mi zamontuje webasto??

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:27_________________________________________________http://allegro.pl/wentylator-samochodowy-12v-webasto-i-klimatyzator-i1336840513.html

albo sam sobie zamontuje hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "Debasto" jest takie samo zaje....ste jak i

wielosezonowe 13" zero problemów

Lepiej te 50 zł przeznacz na paliwo i dobrze nagrzej samochód w środku żeby woda z dywaników wyparowała lub kup coś dziecku a nie wywalaj na jakies bzdetne gadgety rodem z ZSRR lub z PRL-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek a nielepiej jakieś ognisko w bagażniku rozpaliś?? zaraz ciepełko całe auto ogarnie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek a nielepiej jakieś ognisko w bagażniku rozpaliś?? zaraz ciepełko całe auto ogarnie :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zimówki i jakaś masakra jest- lekki gaz i już bokiem idę :kox: :kox: :kox: :kox:

Novaczek dzisja trąbiłem na Twojego staruszka-myślałem że to TY.

no to nic więcej do szczęścia nie potrzeba...jak lata bokiem :wink4:

mówiąc o lataniu:

jak was odwieźliśmy w poniedziałek to z pawłem zawitaliśmy na ZOZ...widać było spory ruch (pięknie wszystko ubite/wyślizgane), chyba każdy myśli tylko o jednym....już leonsio zaczął współpracować i...

panowie Kia się pojawili...troche się poganialiśmy hehe :decayed: oni jedną dróżką to my druga i tak parę razy...aż włączyli to coś na dachu :gwizdanie:

-panie kierowco szukamy wrażeń...na tor trzeba jechać :bicz3:

-a jak pan wjedzie w latarnie i co wtedy...jeszcze rozumie jak by pan sam był ale kolege narażać

-a co tak się zagrzał silnik że wiatrak się włącza?

i z przodu gdzie już wjechaliśmy???

tablice nieczytelne :thumbdown: (z przodu mało co było czytelne :tongue4:)

(drugi był bardziej wyluzowany)

-to cupra? o i w 4 kołach fajny :rolleyes:

wziął sprawdził (jakieś 15 minut) przyniósł powiedział żeby jeździć gdzie indziej (na pytanie gdzie wzruszył ramionami) i tyle :tongue4:

w między czasie zajechało BMW na jazdy ale zwątpiło :kox:

co by nie było...z "kulturką" pojechaliśmy za nimi :gwizdanie: sprawdzić co będą robić ale zawinęli pod komende...a my na nasze rondko :tongue4:

a widzisz nic nie mówił...że ktoś na niego trąbił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...