Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedz w czwartek na hale to zagramy i może jakiegoś spota zrobimy :)[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 17:41_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Audi-S4-B5-wyjatkowe-auto-wyjatkowe-filmy,wid,13905692,wiadomosc.html

coś pięknego :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Łajzy" forumowe... ruszylibyście wasze szanowne d*py na gokarty w piątek 28.10. godz. -21-21.30 w Waw

Później tradycyjny melanż po spelunach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaaaaa...i pamiętać o zamykaniu drzwi bo tam się "nie sra opałem" :polew: :polew:

Lecz trochę wentylacji się przyda zawsze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest sprawna wentylacja na hali.Strażacy sprawdzają co roku. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak tam po przesiadce do jedynej słusznej marki ?

Po małych perturbacjach ok.

Program zawitał to jest bardzo ok.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:16_________________________________________________

Będzie dziś...ktoś ??? :gwizdanie:

Ja będę[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:16_________________________________________________Panowie od Audi puki co słabo się staracie żebym się poczuł jak na spocie audi.Czuję się jak bym nadal jezdził leonem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Audi puki co słabo się staracie żebym się poczuł jak na spocie audi.Czuję się jak bym nadal jezdził leonem :tongue4:

Nie marudź :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak tam po przesiadce do jedynej słusznej marki ?

Po małych perturbacjach ok.

Program zawitał to jest bardzo ok.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:16_________________________________________________

Będzie dziś...ktoś ??? :gwizdanie:

Ja będę[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:16_________________________________________________Panowie od Audi puki co słabo się staracie żebym się poczuł jak na spocie audi.Czuję się jak bym nadal jezdził leonem :tongue4:

oek powinieej się czuć jak Pan w śród pospólstwa jak sam OOOO jesteś na zlocie- bo wiesz jak przyujedzie Łukasz albo ja lub Krzyś to jużtak nie brylujesz.

ale poważnie załóż temat za swoją furą http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=74.0 i przyznaj się ile Ci Wujek rogal koników wymodził?

ja jestem w następny pniedziałek :>[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 14:07_________________________________________________i co to za perturbacje? ja już wiem że jak masz audi masz perturbacje- nie masz audi masz spokuj ale za to jazda rekompensuje wszystko. ja się już nawet to check-a zapalonego przyzwyczaiłm :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się czarować każde auto wymaga wkładu finansowego ale frajdy z jazdy i wygody nie da się opisać , bolek pojeździ A3 i powie że mu mało to kupi A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perturbacje to raczej nie były z samochodem tylko z mechanikami,którzy nie mieli zielonego pojęcia o aucie trochę nowszej skomplikowanej konstrukcji.Dopiero sam poszukałem w necie znalazłem przyczynę.Godzina roboty,50zł i po problemie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś co się dzieje z Dudim?? cos się dawno nie odzywał?

reza coś czy już mu się rozpadł ten bolid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...