Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

też miałem dzisiaj tą przyjemność 98 w terenie zabudowanym 8 punktów + podatek. przed Waśniowem mnie ustrzelił PAJAC JEDEN- od dzisiaj to nie jest policja tylko ..... :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: nareszcie pirata drogowego złapali :polew:

ej ej ej - przecież ja spokojnie jeżdzę- czasem tylko mi się na lewy pas zjedzie

pierd... PAŁY do nowej słupi miałem pianę. jechałem póżniej i myślałem sobie jakby zachował się Krzysiu- poprawiło mi to humor trochę :polew:

Ciekawe kiedy sobie CB kupisz w końcu :mysli:

w końcu będę musiał się zmusić bo pewnie coraz więcej tam kontroli będzie :wallbash: :wallbash: a tam taki ładny odcinek był- nie skażony tą wścieklizną- Łukasz bezpańskie psy trzeba odstrzelić :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin żal mi twoich paru stów i straconych punktów ale nie zgodzę sie z twoją diagnozą sytuacji.

Sk...syństwem policji jest:

a) przeginanie z wideorejestratorami zeby wyłapać jak najwięcej wykroczeń u jednego kierowcy często go podpuszczając

B) celowe podwyższanie przekroczeń prędkości u kierowców przy pomocy niedoskonałości sprzętu pomiarowego

c) ignorowanie innych drobnych ale ważnych wykroczeń i skupianie sie tylko na łapaniu tych co prędkośc przekraczają

d) stawianie foto radarów w krzakach i w miejscach które z natury biją po kieszeni kierowców a nie poprawiaja bezpieczeństwa

itp itd

ale jak wpadasz 98km/h na teren zabudowany (licznikowo ok. 105-110km/h) no to Panie kolego..... na to nie ma wytłumaczenia ze psy stały po prostu w zabudowanym trzeba zwolnić powiedziałbym ze .... uje sie na ciebie uwzieły jakbyś jechał 65 a oni o przekroczenie o 15km/h chcieli cię orżnąć ... .ale 98/50 to nie mal 100% przekroczenia za takie coś w Niemczech kładzie się prawko na stół na 3 miesiące + 400-600e mandatu.

Przecież droga do TK to nie autostrada czy ekspresówka ale wyremontowana droga lokalna w zabudowanym zawsze trzeba zwolnić.

Dlaczego ja w tym j**anym Włocławku jechałem ok. 70km/h a nie 120km/h na wylocie na 2 pasmówce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie Cie Marcinie złapali bo tam zawsze stoją w jednym miejscu że ich prawie nie widać .Zawsze tam zwalniam jak mi się anteny nie chce wyciągać z bagażnika ale nocą to już tak 120 lecę a dalej na tej prostej to lepiej nie będę mówił :gwizdanie:

Widzisz za ten mandat bo jak przypuszczam to przedział 400-500zł padł wiec byś już kupił dobry zestaw CB i punktów byś nie miał .

Michałowi przyznam rację że "stróże prawa "tylko czyhają żeby komuś przyłożyć grubo bo mają wyniki w pracy przecież a żadnej poprawy bezpieczeństwa nie ma tylko zapełnianie państwowej sakwy :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin żal mi twoich paru stów i straconych punktów ale nie zgodzę sie z twoją diagnozą sytuacji.

Sk...syństwem policji jest:

a) przeginanie z wideorejestratorami zeby wyłapać jak najwięcej wykroczeń u jednego kierowcy często go podpuszczając

B) celowe podwyższanie przekroczeń prędkości u kierowców przy pomocy niedoskonałości sprzętu pomiarowego

c) ignorowanie innych drobnych ale ważnych wykroczeń i skupianie sie tylko na łapaniu tych co prędkośc przekraczają

d) stawianie foto radarów w krzakach i w miejscach które z natury biją po kieszeni kierowców a nie poprawiaja bezpieczeństwa

itp itd

ale jak wpadasz 98km/h na teren zabudowany (licznikowo ok. 105-110km/h) no to Panie kolego..... na to nie ma wytłumaczenia ze psy stały po prostu w zabudowanym trzeba zwolnić powiedziałbym ze .... uje sie na ciebie uwzieły jakbyś jechał 65 a oni o przekroczenie o 15km/h chcieli cię orżnąć ... .ale 98/50 to nie mal 100% przekroczenia za takie coś w Niemczech kładzie się prawko na stół na 3 miesiące + 400-600e mandatu.

Przecież droga do TK to nie autostrada czy ekspresówka ale wyremontowana droga lokalna w zabudowanym zawsze trzeba zwolnić.

Dlaczego ja w tym j**anym Włocławku jechałem ok. 70km/h a nie 120km/h na wylocie na 2 pasmówce ?

będę ich jeba.ł ponieważ gdyż to mój pierwszy mandat- a poza zamiast stać i łapać to powinni jeżdzić i łapać pijanych co wracają do domu środkiem ulicy idą itp-jest sto innych rzeczy które dałyby więcej niż tylko kasa. jechałem szybko ok- należało mi się. ale też głupota gdzie masz drogę prostą pobocze rów i dopiero chodnik łapać kierowców. to jest sposób na łatwą kasę a nie pilnowanie porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę ich jeba.ł ponieważ gdyż to mój pierwszy mandat- a poza zamiast stać i łapać to powinni jeżdzić i łapać pijanych co wracają do domu środkiem ulicy idą itp-jest sto innych rzeczy które dałyby więcej niż tylko kasa. jechałem szybko ok- należało mi się. ale też głupota gdzie masz drogę prostą pobocze rów i dopiero chodnik łapać kierowców. to jest sposób na łatwą kasę a nie pilnowanie porządku.

Wściekasz się, bo straciłeś dziewictwo? :decayed: Tutaj poprę Michała - w statystykach lądujesz po stronie piratów, którzy stówą wpadają w zabudowany. Ciekawe, jak byś zareagował, gdybyś mieszkał w tamtej okolicy i akurat prowadził chodnikiem dziecko do przedszkola, a obok Ciebie przeleciała np. beemka setką. Też byś pewnie bluzgał i wyzywał od debili za kierownicą.

Mnie też się zdarzyło być w podobnej sytuacji: dziadek w tico mi się wpakował z podporządkowanej, ledwo wyhamowałem, więc zdenerwowany go zaraz wyprzedziłem. Miałem chociaż tyle instynktu, żeby poczekać do przerywanej. Ale traf chciał, że kawałek dalej stali panowie z laserem. Przyjąłem mandat, przeprosiłem i pojechałem dalej. Sorka, moja wina. Tak samo, jak teraz Twoja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy kiedyś płacił i będzie płacił mandaty bo robi się paranoja jakaś a wszystko przez głupie przepisy gdzie znak z obszarem zabudowanym jest co trochę a jak się kończy to jest znikomy nawet bardzo ,a że mamy czasy gdzie cały czas się spieszymy wiec jeździmy szybko nawet tam gdzie nie powinno się 50 jechać ,mogę gdybać że "jak" będą autostrady i czy kiedyś będą to i tak same ograniczenia będą bo nasz kraj zawsze ma odwrotne myślenie itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę ich jeba.ł ponieważ gdyż to mój pierwszy mandat- a poza zamiast stać i łapać to powinni jeżdzić i łapać pijanych co wracają do domu środkiem ulicy idą itp-jest sto innych rzeczy które dałyby więcej niż tylko kasa. jechałem szybko ok- należało mi się. ale też głupota gdzie masz drogę prostą pobocze rów i dopiero chodnik łapać kierowców. to jest sposób na łatwą kasę a nie pilnowanie porządku.

Wściekasz się, bo straciłeś dziewictwo? :decayed: Tutaj poprę Michała - w statystykach lądujesz po stronie piratów, którzy stówą wpadają w zabudowany. Ciekawe, jak byś zareagował, gdybyś mieszkał w tamtej okolicy i akurat prowadził chodnikiem dziecko do przedszkola, a obok Ciebie przeleciała np. beemka setką. Też byś pewnie bluzgał i wyzywał od debili za kierownicą.

Mnie też się zdarzyło być w podobnej sytuacji: dziadek w tico mi się wpakował z podporządkowanej, ledwo wyhamowałem, więc zdenerwowany go zaraz wyprzedziłem. Miałem chociaż tyle instynktu, żeby poczekać do przerywanej. Ale traf chciał, że kawałek dalej stali panowie z laserem. Przyjąłem mandat, przeprosiłem i pojechałem dalej. Sorka, moja wina. Tak samo, jak teraz Twoja :wink4:

a ja się nie zgodzę i już. mandat mam i spoko dostałem zapłacę i będę tam uważał. Ale czajenie się w krzakach to czyste bandyctwo nikt mnie nie przekona- radar jak stoi luz. ale przecież jestem normalny człowiek i jak wiem że mogę pojechać to jade- jakby coś jechało z drugiej strony i jakoś po głupiemu bym jechał to ok. ale prosta gdzie widać wszystko-a te barany stoją i czekają- dzisiaj znowu stali i tylko się uśmiechneli jak ich mijałem- :sick3: .

poza Grzesiu tak jest pobocze rów i chodnik[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________

Panowie każdy kiedyś płacił i będzie płacił mandaty bo robi się paranoja jakaś a wszystko przez głupie przepisy gdzie znak z obszarem zabudowanym jest co trochę a jak się kończy to jest znikomy nawet bardzo ,a że mamy czasy gdzie cały czas się spieszymy wiec jeździmy szybko nawet tam gdzie nie powinno się 50 jechać ,mogę gdybać że "jak" będą autostrady i czy kiedyś będą to i tak same ograniczenia będą bo nasz kraj zawsze ma odwrotne myślenie itd...

w końcu mądre słowa i mogę się zgodzić :wink4:

ps kto pożyczy pare zł na mandat :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka koledzy ze co innego przestrzeganie prawa a co innego cwaniactwo i ssyństwo naszych policjantów :wallbash: Dlaczego w cywilizowanej europie i nie mam tu na myśli tylko jeden kraj na N. można jechać 50 km/h w terenie zabudowanym i nikt nie robi z tego dramatu tylko różnica jest taka ze 95% kierowców stosuje sie do tych przepisów i jedzie 50km/h a u nas 5% sie stosuje i traktuje się ich jako zawalidrogi dla prędkości rzędu 100km/h.

Niebawem ma się zmienic prawo i za duże przekroczenia będą sankcje w postaci oddawania prawa jazdy na pewien okres czasu.

Działa to z powodzeniem w europie ale w PL pewnie będzie tak:

- policja z wideorejestratorami i suszarkami będzie polowala na statystykę jak największej ilości zabranych prawek

- ludzie którym zabiorą prawko będą i tak jeździć bo sankcja za brak prawka nie bedzie jakaś zastraszająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka koledzy ze co innego przestrzeganie prawa a co innego cwaniactwo i ssyństwo naszych policjantów :wallbash: Dlaczego w cywilizowanej europie i nie mam tu na myśli tylko jeden kraj na N. można jechać 50 km/h w terenie zabudowanym i nikt nie robi z tego dramatu tylko różnica jest taka ze 95% kierowców stosuje sie do tych przepisów i jedzie 50km/h a u nas 5% sie stosuje i traktuje się ich jako zawalidrogi dla prędkości rzędu 100km/h.

tu masz rację ale w tych krajach teżmają drogi ekspresowe /autostrady w każdą stronę i nie jedzie się 60/100 km przez terez zabudowany. jest dramat.

Ale jest też że tak powiem jasna strona całej sytuacji- jak jechałem wczoraj i dzisiaj wolniej mniej mi spalił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybudują autostrady to skończy się szybka jazda na innych drogach a teraz jest jak jest i się to nie zmieni .

Ale jest też że tak powiem jasna strona całej sytuacji- jak jechałem wczoraj i dzisiaj wolniej mniej mi spalił :decayed:

Marcin jeździsz jak emeryt :polew: :polew: :polew:

To kto dziś gra w halówkę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto dziś gra w halówkę ????

o której to wpadnę jak widz- tylko będę was przeklinał jak spie...licie akcję :polew: :polew:

Marcin jeździsz jak emeryt :polew: :polew: :polew:

Łukasz no właśnie na trasie Ostrowiec kielce tylko dawałem mu po piżdzie a już odcinek od Waniowa do Ostro był moim ulubionym odcinkiem (zawsze jak lewym leciałem to patrzyłem czy Cię gdzieś nie mijam :polew: )- a te pipy mio to zepsuły i teraz trzeba powoli jeżdzić do chwili aż nie wpadnie radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijać to możesz ale wyprzedzać już NIE :tongue4: :tongue4:

oj tam oj tam :kox: [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 10:46_________________________________________________jak nie zapomnę to przyjadę :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś mi świta byłem jakiś rok temu w dagrasso i stało z pięć audików i właśnie jeden koleś podszedł do mnie i się pyta czy na spota przyjechałem :tongue4:

i co nie było się podejśćprzywitać? :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...