Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

dzieje sie cos dziaiaj[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:18_________________________________________________Prezes czemu telefonu nie odbierasz odemnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieje sie cos dziaiaj[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:18_________________________________________________Prezes czemu telefonu nie odbierasz odemnie :cool1:

ja będę .

Dudi kiedy? :no: nie mam od Ciebię połączenia :thumbdown:

Dudik znalazłem równo tydzieńtemu i 19minut- za cholerę nie wiem czy nie zauważyłem I AM SORRY :confused4: mam nadzieję że nic pilnego i b. waznego :confused4: trzeba było się odezwać jeszcze raz

zgarnie mnie ktos dzisiaj? nie chce mi się wsiadać do tego pazdziocha już dzisiaj jak coś to com :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza jakaś się zrobiła chyba po wczorajszym zaciętym graniu :tongue4:

Bolek dostał w łydkę? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 06:41_________________________________________________po świętach chyba zacznę z wami chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po świętach chyba zacznę z wami chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba Wielkanocnych :polew: :polew: :polew:

nie smiej sie bo bedzie faul :kox::polew: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________powiedz lepiej czy zakupy w czwartek się udały? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka co wchodzi w dzwi wyszła- raz ją sam upchałem ale trzeba ją ściągnąć i może bym na tył bose wrzucił bo akurat ten głosnik charczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka jest zakładana na spinki widocznie z nich spadła a co do głośników to bose może nie śmigać bo kable trzeba chyba o innym przekroju ciągnąć żeby to grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie jutro w kielcach to pierw przyjedz po kartę - po drodzę bym Ci ją podrzucił ale wyjąłem z portfela :thumbdown:

w sumie to i w Ostrowcu Ci się przyda jakby co :wink4:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 12:22_________________________________________________

uszczelka jest zakładana na spinki widocznie z nich spadła a co do głośników to bose może nie śmigać bo kable trzeba chyba o innym przekroju ciągnąć żeby to grało

to i tak muszę ściągnąć boczek już nowe spinki nawet mam co by póżniej nie szalał- raz robiłem podejście zdjąłem listwę śrubki out ale bałem się mocniej boczek pociągnąć :confused4:

jak coś to zwykły głośnik się załozy jakieś fajne sony (oczywiście parę :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma ciśnienia żeby już kupować ale jak coś to się będę odzywał ,cewki przyszły ??

przyszły wczoraj - dzisiaj będzie test ale jak ano jechalem były ok.

Dzięki za pożyczkę :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...