Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

jestescie dzisiaj :naughty: prezes trzymam za ciebie kciuki ze bedziesz cala noc nie moglem zasnac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszę jeszcze ćwiczyć. :good:

BOLEK COS BREDZILI ZE LECISZ LEPIEJ :mysli: :>

Za 2 tygodnie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Bolek ma dobre opony i lepsza kontole nad autem .Ty masz liche gumy :wink4: i przod ci wyjezdza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.Łukasz wróciłeś już z Tesco? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

na SPOTY się przychodzi a nie knajp na www szukasz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:02_________________________________________________

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.

:banan3::ad: :ad: jeszcze za blokiem kółko dla sąsiadów zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:04_________________________________________________Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, panowie, potwierdzam słowa Krzysia: knajpy "Zwiąż mnie", "Sen pszczoły" i "Skup butelek" istnieją i są podobno całkiem niezłe - tak się dowiedziałem od znajomej w weekend. Osobiście jeszcze nie byłem, ale pewnie trzeba będzie się wybrać :>

na SPOTY się przychodzi a nie knajp na www szukasz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:02_________________________________________________

Zabawa była przednia :> I pomyśleć,że tak nie wiele potrzeba człowiekowi.

:banan3::ad: :ad: jeszcze za blokiem kółko dla sąsiadów zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 06:04_________________________________________________Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Ale cos mu za bardzo nie wychodzilo to filmowanie , nastepnym razem zadzwonimy po kolegow z Vectry C oni chetnie przyjada i uwiecznia wasze poczynania na kamerce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Moje nagrywanie było gratis a u tych panów to grube pieniądze kosztuje :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________Ja dziś odpadam z hali bo mam wyjazd i nie dam rady[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:03_________________________________________________A jednak udało się wyrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz został naszym KLUBOWYM KAMERZYSTĄ :polew: :polew: :good: :good:

Moje nagrywanie było gratis a u tych panów to grube pieniądze kosztuje :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________Ja dziś odpadam z hali bo mam wyjazd i nie dam rady[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:03_________________________________________________A jednak udało się wyrobić :kox:

:wallbash: to trzeba było podjechać do mnie od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem dostępu do kompa przez cały dzień bo w trasie byłem i na szybkiego do ostr pojechałem

a kur..wa telef Ci ukradli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że śniegu nie ma bo bym się tu wkur... że muszę w pracy siedzieć a nie na spocie :decayed: :decayed:

chociaz powiem wam ze rano w CK było zdecydowane wiecej śniegu niż w Ostro.. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:21_________________________________________________aaa i mam propozycję- może za tydzień walniemy jakeś foty aktualnego stanu Klubowiczy? ja wezmę aparat ale zdjęcia będzie robił nie kto inny jak Łukasz :>[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 17:23_________________________________________________obczajcie ile jest osób zalogowanych na forum z Ostrowca a teraz ile przyjeżdza(lub było chociaż raz) na spoty :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search;search=Ostrowiec;fields=location;start=100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes prezes wyslac do kazdego PW z zaproszeniem tak jak ja zrobilem pare lat temu i ze spotu starachowickiego robil sie ostrowiecki . Ciekawe czy ktos dzisiaj bedzie ja jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes prezes wyslac do kazdego PW z zaproszeniem tak jak ja zrobilem pare lat temu i ze spotu starachowickiego robil sie ostrowiecki . Ciekawe czy ktos dzisiaj bedzie ja jade

tak zrobię- zaproszę wszystkicha na następny poniedzialek- zobaczymy co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...