Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już podpytałem Siemiana- mówi że jakby sam tył wymieniać można zostawić perzewody- dopiero przy całym kompletnym bose trzeba kable przewody zminiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Ściągałem :naughty: nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235115.new#new[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:59_________________________________________________

To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest

lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% :wink4:

Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi?

Ściągałem :naughty: nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód :decayed:

a no właśnie- ciągnąłem i nic :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby coś gdzieś kiedyś strzeliło Wam fotke to nie przyznawać się dopóki nie zobaczycie i nie rozpoznanie na 100% własnej twarzy. To, że samochód jest na Was zarejestrowany nie jest żadnym argumentem, ani dowodem, że to Wy jechaliście danego dnia!!!

Zostanie wezwani albo w charakterze obwinionego albo świadka.

Jeżeli w charakterze obwinionego mówić, że daliście poprowadzić murzynowi pochodzącemu i mieszkającemu w którymś z krajów afrykańskich (np. Kamerunu, Mozambiku czy Kenii). Przyjechał do PL w celach turystycznych i chciał zobaczyć jak się po polskich drogach jeżdzi. Pewnie wtedy mu fotke strzeliło. Niech go przesłuchają i wystawią mandat i heja :tongue4:

Jeden z klubowiczów powiedział na ostatnim spocie, że za składanie falszywych zezenań grozi odpowiedzialność karna. OK - zgadzam się z tym :good:

Tylko pamiętać, że dotyczy to świadka, a nie obwinionego!!! Jeśli zostaniecie wezwani na przesłuchanie w charakterze świadka wówczas zobowiązani jesteście mówić prawdę i tylko prawdę, natomiast za składanie falszywych zeznań grozi... ble ble. Na pytanie, kto danego dnia prowadził wasz pojazd zgodnie z prawdą mówicie, że nie pamiętacie i kropka!!! Nie jesteście za bardzo wstanie przypomnieć co się działo przedwczoraj, a co tu mówić co się działo kilka tygodni temu czy miesięcy :gwizdanie:

Gdyby padła ze strony przesłuc**jącego jakakolwiek sugestia, że przyznać się, że to Wy jechaliście a nie jakiś tam murzyn z Afryki wówczas proszę poinformować taką osobę, że za nakłanianie do składania fałszywych zeznań grozi odpowiedzisalność karna. Jak sobie tego życzy można zrobić jej kolo pióra tzn. poinformować Prokurature o możliwości popełnienia przez przesłuc**jącego... Mina przesłuc**jącego jest wtedy bezcenna :polew:

SORRY, ALE POLSKIE PRAWO NIE JEST DOSKONAŁE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedzie ktoś do Poznania albo wrocławia jakoś na dniach?

Do Bełchatowa, ale to nie cała połowa drogi do Wrocka :confused4: , nie wspomnę o Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...