Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pół roku i pooszło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No, to wiemy już, kto jest przy kasie i stawia jutro pizzę :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

pół roku i pooszło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No, to wiemy już, kto jest przy kasie i stawia jutro pizzę :tongue4:

już po nieniondzorach grosz nie został :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

teraz zaczynamy zbierać na B5 w Q :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 19:46_________________________________________________ale na pizze wysiupłam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

O której sie spotujecie ludziska ja gdzies o 19.30 moze na pół godziny wpadnę strzelić łapę prezesowi

Opublikowano

Ja będę koło 19.45

Opublikowano
  • Autor

będę na 19:30

Opublikowano

ja też koło 20 będę ,max prośba o wzięcie vaga na spota[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 14:03_________________________________________________Koniec trybu emeryta !!! :>auto odzyskało chęć do jazdy

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za transport Panowie

W jedną strone dostojnie i spokojnie w drugą 5tyś obrotów na blacie :-)

Nowacek007 ale to ma odejście jak tak zerknąłem jak odjeżdzałeś- samolot

Opublikowano

Tylko mała ryska była na lewym boku wiec można brać :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

powiem wam że do d*py taki afterek :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 15:25_________________________________________________dobra Panowie odebrałęm telefona z serwisa-proszę o sms z ładnym podpisem co by był kontakt :notworthy:

Opublikowano

Prezesie - Prezes teraz zdjęcia z sygnaturki winien wywalić :polew:

Opublikowano

Jest coś dziś ????? max vag dał się naprawić ???

Opublikowano
  • Autor

przyjeżdzaj nie pytaj-o 19 miejsce to samo

Opublikowano

bede po 19

Opublikowano
  • Autor

no spocina pierwsz klasa :good: :good: :good: :good:

frekwencja dokazala-100procent :good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:46_________________________________________________aha i gratuluję Panie Kolego :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

aha i gratuluję Panie Kolego :oklaski: :oklaski:

Proponuję przy pomocy północnego odłamu klubu zorganizować takie wejście:

:wink4:

Opublikowano

ta juz to widze jak Tomek razem z ksiedzem wchodza na rekach do Michała :) to by bylo cos

Opublikowano
  • Autor

mocne wejście

aha i gratuluję Panie Kolego :oklaski: :oklaski:

Proponuję przy pomocy północnego odłamu klubu zorganizować takie wejście:

:wink4:

Opublikowano

Koledzy kto lata po Ostrowcu czarna A4 B5 w sedanie TOS XXXX z klubowa nalkejka na klapie przybylo nam klubowiczy :good:

Bo nie kojaze auta ze spotow :gwizdanie: dzisiaj stalem za nim na swiatlach kolo obwodnicy jak co to pozdrawiam :hi: Z reszta was tez , Marcinku jak tam upolowales juz cos ciekawego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.