Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

trzeba mieć fantazje dziadku :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 12:35_________________________________________________jak tam zdrówko Panie Michale???

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdrówko OK jakiś sie turlam

Opublikowano
  • Autor

jest tu kto?? na drugiej zmianie jestem a tu nikogo n ie ma.

Opublikowano

jest tu kto?? na drugiej zmianie jestem a tu nikogo n ie ma.

Do roboty byś się wziął, a nie po forach latasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

do roboty to jest Chłop i zaprzęg :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:11_________________________________________________ale nocka na 2 do pracy musiałem jechać!!!!! a dzisiaj od rana znowu walczę[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:16_________________________________________________to o której jutro??

18? 19?[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 21:21_________________________________________________czy jest tu kto???

Cajun 17tka dała radę??? :naughty: :naughty:

Opublikowano

siemano

dzis spot jest???

:tongue4: Po zlocie LeonClubu...

michał stwierdzil ze nie bedzie nas masakrował i da nam szanse... :wink4:

zd3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ja dzis gdynia... wiec ze spotu odpadam

Opublikowano

ja będę po 19 jak coś

Opublikowano
  • Autor

no to wszyscy na 19 zjazd[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 11:38_________________________________________________a jak żółty na zlocie wypadł?

Opublikowano

o 19 to ja sie bujam na pilkach, ale zajade jak bede wracal moze ktos bedzie

Opublikowano

Będę na 19.

Prezes - 17-tka nie podeszła, chyba muszę sobie 13-tkę skombinować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to do garażu podjedziemy poszukamy 13tki

Opublikowano

Już na pierwszy rzut oka widać, że "bliźniak" jechał sporo wolniej :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 00:36_________________________________________________A Jacek powinien zdjąć antenę, pewnie śmignąłby wtedy jeszcze kilka sekund szybciej. Widać, jak go ciężar druta przechyla na zakrętach :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja nie chcę nic mówić ale ten blizniak chyba czystrzy jest [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 06:27_________________________________________________a tu najładniejsze auto na spocie-byłoby czarne B6 ale nie Leona se musiał kupić

siemano

dzis spot jest???

:tongue4: Po zlocie LeonClubu...

michał stwierdzil ze nie bedzie nas masakrował i da nam szanse... :wink4:

zd3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

a to taki ten leon :) silver, to juz wiem :>

Opublikowano

Panowie, czy ktoś jest chętny na "Trening bezpiecznej jazdy" (stopień I) w Szkole Jazdy Subaru? Data - 15 lipca. Koszt - 350 pln. Szczegółowe informacje tutaj:

http://www.sjs.pl/szkolenia/?pg=szkolenia,ind&id=3

Dwie osoby już zapisane :wink4:

Opublikowano

Tez bym tak polatal , ale zostaja mi jak na razie polskie drogi :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

jest ktoś chętny na grill w piątek??

o 14 kończe preace wiec o 15 sie zbiore z moją kobieta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.