Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spot inny niż wszystkie bo na dwie tury :polew: a na koniec wyścig dwóch klubowiczów :>

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja byłem 2 razy za zeszłe nieobecności :decayed: noi kto wygrał ?? pewnie znowu ibiza jak przystało na a4 klub ostrowiec :polew::tongue4:

Opublikowano

Na następny spot przyjedzie jacek i wszystkich objedzie :)

Opublikowano
  • Autor

no ja byłem 2 razy za zeszłe nieobecności :decayed: noi kto wygrał ?? pewnie znowu ibiza jak przystało na a4 klub ostrowiec :polew::tongue4:

;( ;( ;(

Panowie padł pomysł grilla w długi weekend tzw Majówka?! kto chetny i w który dzień pasuje?

Opublikowano

marcin przyznaj sie kto wygrał :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:34_________________________________________________co do grill jestem chętny,co do dnia nie wiem

Opublikowano
  • Autor

nie powiem tego, powiem tylko że byłem jak ruski na OLIMPIADZIE[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:00_________________________________________________u nas jeszcze godności audi moga bronić Łukasz i Dudi

no ja byłem 2 razy za zeszłe nieobecności :decayed: noi kto wygrał ?? pewnie znowu ibiza jak przystało na a4 klub ostrowiec :polew::tongue4:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:01_________________________________________________i co z tym grillem????????
Opublikowano

ja czekam jak ktoś jakis termin rzuci

Opublikowano
  • Autor

poniedziałek? wtorek?

Opublikowano

poniedziałek? wtorek?

tylko poniedzialek :wink4:

Opublikowano

mam prośbę, mogłby ktos wziac Vaga ? cos auto nie chce sie wkrecac sie na obroty, vmax 140 ;O

moze wczesniej niz w poniedzialek dało by rade ?

Opublikowano
  • Autor

Pany po dystanse 5mm trzeba już chyba dłższe śruby założyć?

Opublikowano

mam prośbę, mogłby ktos wziac Vaga ? cos auto nie chce sie wkrecac sie na obroty, vmax 140 ;O

moze wczesniej niz w poniedzialek dało by rade ?

Chyba wpada ci turbinka w tryb awaryjny , tez tak mialem w zeszlym tygodniu , ale teraz jest :kox: ja podczas rozkrecania turbinki poprzestawialem sztange i nie wogole mi nie ladowala

Opublikowano
  • Autor

godzina 15-16? gutwin? albo brody.

osobiście jestem za Gutwinem

Opublikowano

mam prośbę, mogłby ktos wziac Vaga ? cos auto nie chce sie wkrecac sie na obroty, vmax 140 ;O

moze wczesniej niz w poniedzialek dało by rade ?

Chyba wpada ci turbinka w tryb awaryjny , tez tak mialem w zeszlym tygodniu , ale teraz jest :kox: ja podczas rozkrecania turbinki poprzestawialem sztange i nie wogole mi nie ladowala

tez to podejrzewam ,lub jakas nieszczelnosc i lapie lewe powietrze. ale wolalbym najpierw sprawdzic Vagiem co i jak i dopiero zaczac dzialac.

Opublikowano

godzina 15-16? gutwin? albo brody.

osobiście jestem za Gutwinem

mi pasi
Opublikowano

godzina 15-16? gutwin? albo brody.

osobiście jestem za Gutwinem

mi pasi

Ja tez postaram sie dojechac moze byc Gutwin , ale na Brodach mozna sie ustawic na cwiartke :naughty:

Opublikowano

no widzę chętnych jest nas jak mrówków

Opublikowano

a ja jeszcze raz apeluje o VAGa ;] to jednak nie turbinka, szukam dalej

Opublikowano

a ja jeszcze raz apeluje o VAGa ;] to jednak nie turbinka, szukam dalej

jak chcesz vag-a to musisz apelować do michała vel mm.max

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.