Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje spot w środe !! Co szanowni Państwo na to ?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mm.max znajdziesz cos czasu ,zeby mi podpiac vaga ? mam problemy z moca, przeplywka, n75, turbina sprawdzona...

Opublikowano

może być w środę

Opublikowano
  • Autor

w środę mnie nie ma :confused4: :confused4: :confused4:

Panie Max zajeechałbyś do mnie jutro jak tylko przyjedziesz-trzeba zakombinować!!!!!!!

Opublikowano

Panie Max zajeechałbyś do mnie jutro jak tylko przyjedziesz-trzeba zakombinować!!!!!

Dzis jestem mobilny do 14 a pozniej od 18 pod warunkiem ze bedzie spotowisko wiec jakby coś to dzwoń Szefie

Opublikowano

panowie jest coś dziś?

Opublikowano

panowie jest coś dziś?

Chyba nic, w każdym razie ja się nie doczekałem :decayed:

Opublikowano

panowie jest coś dziś?

Chyba nic, w każdym razie ja się nie doczekałem :decayed:

Trzeba było dzwonić ja wpadłem ok. 18.30 nie było nikogo zmotoryzowanego to sie zawinałem

Opublikowano
  • Autor

Panowie sprawa jestpotrzebowałbym 2 Chopa na 10minut żeby szafę z domu do garażu przetargać!!!!!!!![br]Dopisany: 10 Maj 2010, 06:31_________________________________________________śmiało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:41_________________________________________________dobra akcja odwołana na dzisiaj-ale jutro...

Opublikowano

Ja dzis odpadam ze spotowania z Silverem musimy pojechać w jedno miejsce !

Jeżeli nie bedzie chcętnych na dzisiejszy spot zawsze mozemy przełożyć na jutro. Jeżeli będą chetni to bawcie sie dobrze

Opublikowano

ja dziś bym był tak na 19tą

Opublikowano
  • Autor

mże być dzisiaj o 19 i przypominam o szafie-sama ię nie zniesie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mże być dzisiaj o 19 i przypominam o szafie-sama ię nie zniesie :gwizdanie: :gwizdanie:

dzisiaj tez to wnoszenie od 14 ? a spot przeniesiony na dzisiaj ? dzisiaj by mi pasowalo bardziej tak kolo 19:30

Opublikowano

Mnie pasuje spotowanie dziś od ok. 18.30

Opublikowano
  • Autor

wnosimy po spocie-już widzę dwóch ohcotników :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:05_________________________________________________ja tez dzisiaj w pracy min do 18 jestem więc ok 19 się pojawie

Opublikowano

ja będę koło 18.30

Opublikowano
  • Autor

dzięki za akcje chłopaki bardzo-sprawna i zorganizawan akcja-jakby coś trzeba było dzwońcie. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

właśnie skończyłem płytki wnosić-nie wiedziałem że są w oplu takto każdy by miał pełny przebieg na górę :> :> :>

Ps. krzysiu piętro niżej mieszka samotna kobitka :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ps. krzysiu piętro niżej mieszka samotna kobitka :tongue4: :tongue4:

Już byłeś w odwiedzinach? :naughty:

Ale nie dodałeś najważniejszego: jest stara? :polew:

Miałem wrzucić linki z Vaderem:

A tak brzmi w praktyce:

[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:01_________________________________________________Byłbym zapomniał: linek do artykułu o latającym mondeo:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100510/POWIAT0107/431938143

Opublikowano

Ps. krzysiu piętro niżej mieszka samotna kobitka :tongue4: :tongue4:

hehe. ja nie marynarz, który w każdym porcie ma kobiete :tongue4:

P.S. Panie Prezes zmuszasz mnie do aktywnego uczestnictwa w forum :>

Opublikowano
  • Autor

po Ip kompera dojdziemy do twoich danych :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.